Alt Coinler

Efsane Analist, O 3 Altcoin’de Boğa Koşusu Bekliyor!

Yaygın olarak takip edilen bir kripto para ünitesi stratejisti Michaël van de Poppe, merkezi olmayan oracle platformu Chainlink (LINK) ve metaverse projesi Decentraland (MANA) dahil olmak üzere üç altcoin için ralli beklentisinde olduğunu aktarıyor. İşte detaylar…

Michael van de Poppe, tanınan altcoin projeleri için yükseliş bekliyor

Ünlü analist Van de Poppe, 604.200 Twitter takipçisine Chainlink’in tüm vakitlerin en yüksek düzeyi olan 53 dolardan kıymetinin yüzde 86’sını kaybettikten sonra potansiyel olarak bir sıçrama için hazırlandığını söyledi. “LINK, 2021’deki tüm vakitlerin en yüksek düzeyinden bu yana hala büyük bir düzeltme yaşıyor,” diyen analist, üst taraflı bir kırılmanın da gözlemleneceğini öne sürüyor. Yükseliş için 7.5 doların kırılması gerektiğini söz eden analiste nazaran, bu düzeyin kırılması durumunda sırasıyla 9 ve 10 dolar görülebilir.

Michael van de Poppe’un tahlilini gerçekleştirdiği bir öbür altcoin, Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere tanınan metaverse Decentraland’in tokenı MANA oldu. Van de Poppe, bu altcoin’in bir çıkış rallisini tetiklemek için birinci direncini 1.12 dolardan kırması gerektiğini söylüyor. Analist “1.12 dolar civarında düşük vakit dilimi direnciyle karşı karşıya. Bu bozulursa ve şayet trendi zıt çevirirsek (senaryonun da gösterdiği gibi), 1,40 dolara hakikat uzun bir tetikleyici aktifleştirilir,” tabirlerini kullanıyor. Analist, Decentraland’de dayanak için 0.99 ve 1.04 dolara işaret ediyor.

RUNE için beklentiler ne istikamette?

Yatırımcının radarındaki son kripto para ünitesi, farklı Blockchain’ler ortasında varlıkların inançlı ve ucuz transferini kolaylaştırmak için tasarlanmış bir Blockchain platformu olan THORChain (RUNE) oldu. Van de Poppe’a nazaran, RUNE’un 3.28 dolara yükselme bahtına sahip olması için 2.90 dolarlık takviyenin üzerinde kalması gerekiyor. Analist, aşağıdaki tabirleri kullanıyor:

RUNE, her şey üzere burada da biraz ivme gösteriyor. BTC paritesi düşüyor ve düşüşün biraz daha süreceğini düşünüyorum (Hakimiyet artıyor). Lakin USD alım satımı yapılabilir. Daha fazla düşüşü önlemek için 2.90 dolar civarında tutunduğunu görmek isterim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı Lütfen Kapatıp Giriş Sağlayınız.