Alt Coinler

Duyuruyla Fırladı: Coinbase Bu Metaverse Coin’i İnceliyor!

Metaverse coin piyasasının en büyük projelerinden Sandbox (SAND), Coinbase borsasının listeleme planlarının sızmasıyla %15’in üzerinde yükseldi.

Coinbase haberi Sandbox (SAND) fiyatını taşıyor

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan Coinbase, listeleme haberini bugün Twitter’dan duyurdu. Coinbase’in Amerika Birleşik Devletleri’ndeki en büyük borsa olduğu göz önüne alındığında, SAND fiyatı kısa müddette çift haneli kıymet kazandı. Aşağıdaki 15 dakikalık grafik duyuru akabinde SAND fiyatının %15’i aşan yükselişini gösteriyor.

Coinbase yol haritasını metaverse projeleriyle çeşitlendiriyor

Haberin ortaya çıkmasıyla SAND fiyatı saatler içinde 1.38 dolarla gün içi en yüksek düzeyine ulaştı. Böylelikle piyasanın en büyük metaverse projelerinden biri toparlanmaya öncülük ediyor. Yazım sırasında, SAND fiyatı ortalama 1,35 dolardan süreç görüyor. 24 saatlik süreç hacmi %62’den fazla artarak 588 milyon dolara yükseldi. Böylelikle son kayıpların bir kısmını kısa müddette telafi etti.

Coinbase daha evvel Ethereum tabanlı 45 farklı ERC-20 token ve Solana ağına dayalı 6 SPL token listeleyeceğini duyurmuştu. Terra LUNA ve UST’den kaynaklanan son çöküş sırasında, DeFi ve başka piyasalar üzere metaverse coin piyasası da büyük bir darbe aldı. Bu esnada, Sandbox son 30 gün içinde %50’den fazla bedel kaybetti. Sand’in son tırmanışı, kaybının bir kısmını telafi etmesine yardımcı oluyor.

Başka Sandbox haberleri

Yaklaşık 1,6 milyar dolarlık piyasa bedeline sahip olan Sandbox, CoinMarketCap’e nazaran üçüncü en büyük metaverse coin. Kriptokoin.com haberlerinde yer verdiğimiz üzere Sandbox ekosistemi, daha ucuz, daha çevreci ve daha güç verimli olmak için Polygon Matic’e (OxPolygon) taşınmayı planlıyor. Ayrıyeten, bir teknoloji şirketi olan Cualit’i satın aldığını duyurdu. Sonuç olarak proje, Web3 entegrasyonu ve metaverse genişletmesine yönelik adımlar atmaya devam ediyor.

Bu ortada, oyunla ilgili kripto para ünitelerinin piyasa bedeli evvelki gün %9’dan fazla arttı. Toplam piyasa bedeli şu anda 13,6 milyar dolar. Decentraland (MANA), ApeCoin (APE) ve Axie Infinity (AXS) üzere en büyük oyun token’leri, balinalar tarafından son 24 saat içinde en çok satın alınan birinci 10 listesinde yer aldı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı Lütfen Kapatıp Giriş Sağlayınız.