Alt Coinler

Düşüşte Balinalar, Sepetlerini Bu Altcoin’ler ile Çeşitlendiriyor!

Altcoin projeleri, büyümeye devam ediyor. Kripto para alanındaki toplam aylık geliştiriciler 18.000 ile rekor bir seviyeye ulaştı ve her zamanki gibi en büyük altcoin olan Ethereum en yüksek sayıyı korudu. Ancak yakın zamanda, kripto para alanına düşüş hakim oldu ve balinalar, bu değer kaybı sırasında çeşitli altcoin’leri sepetine attı. Kriptokoin.com olarak detayları aktarıyoruz…

Ethereum balinalarının gözü bu altcoin projelerinde

Ethereum ağı, rakip ağlar arasında en büyük geliştirici sayısına sahip olsa da, diğerleri de hızlı bir gelişme oranını yakalıyorlar. Bazılarına göre bu, ETH balinalarının yatırım yapmak için diğer altcoin’leri aramasının ana nedenlerinden biri olabilir. Yakın zamanda, WhaleStats verilerine göre Ethereum balinaları stablecoin ve altcoin biriktirdi. Balina istatistiklerinden elde edilen son analizler, borsa dışı ilk 1.000 ETH cüzdanının geçen hafta USDT, USDC ve Binance USD satın aldığını ortaya koydu. 

Özellikle, balinalar 62.569 dolar değerinde Polygon (MATIC) ve ardından stablecoin FlexUSD biriktirdi. Electric Capital tarafından yakın zamanda açıklanan rapora göre, Polygon, Solana, Binance Smart Chain, Polkadot ve Terra gibi ETH rakipleri geliştirme açısından daha hızlı gelişiyor.

Ayrıca, HEX ve Chainlink, sırasıyla 28.133 dolar ve 27.394 dolar değerindeki token alımları ile balinaların favorileriydi. WhaleStats verileri ayrıca bazı zengin ETH balinalarının büyük bireysel yatırımlar yaptığı sonucuna vardı. 4. sıradaki ETH balinası, 200 bin Chainlink (LINK) ve 1.000 Maker (MKR) satın aldı. Yazım sırasında Ethereum yüzde 11’lik bir düşüş ile 2.247 dolardan el değiştiriyor. Balinaların satın aldığı LINK, MKR gibi altcoin’ler ise yüzde 10’un üzerinde değer kaybı yaşadı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı Lütfen Kapatıp Giriş Sağlayınız.