Alt Coinler

Dünyada Bir İlk: Bu 2 Altcoin, Alman Borsasında Tahta Açıyor!

Yönetimi altında 4 milyar dolarlık varlık olan ve Avrupa’nın en büyük dijital varlık yatırım şirketi olan CoinShares, stake ödüllerini yatırımcılarla paylaşmak için tasarlanmış, dünyanın ilk fiziksel destekli kripto borsasında işlem gören ürünlerini (ETP’ler) piyasaya sürdüğünü duyurdu. CoinShares, iki altcoin için, Tezos ve Polkadot için bu hizmeti sundu. Kriptokoin.com olarak detayları aktarıyoruz…

CoinShares’tan iki altcoin için önemli haber

CoinShares Physical Staked Tezos ve CoinShares Physical Staked Polkadot isimli stake ödüllü ve düşük işlem ücretlerine sahip olan bu ETP’ler, Almanya’nın ana pazarı Xetra’da listelenecek. Yeni ETP’ler, proof-of-stake protokollerine basit bir şekilde maruz kalma ve güvenliklerine katılmanın ödüllerini sağlamak için CoinShares’in teknoloji platformundan yararlanıyor.

Web sitelerine göre, CoinShares’in stake edilen ETP’leri, ihraççının stake ödüllerini yönetim ücretini azaltarak ve stake ödülleri tahakkuk ettikçe ETP’nin getirisini her gün artırarak yatırımcılarla paylaşmasına izin verecek şekilde oluşturulmuştur. Bu duyuru ile beraber, CoinShares’ın piyasaya sürdüğü toplam ETP sayısı altıya çıkmış oldu. Bu konuda, CoinShares Ürün Başkanı Townsend Lansing, aşağıdaki ifadeleri kullandı:

Proof-of-stake protokolleri, yatırımcıların ağı ve işlemlerini doğrulamak için varlıklarını kullanmalarını gerektirir. Doğrulayıcı aynı zamanda protokolün dijital para birimini de kazanır; bu, yatırımcıların bu ödülleri paylaşan büyük havuzlar oluşturmak için varlıklarına katkıda bulunabileceği anlamına gelir. Stake ödüllerini yatırımcılarla şeffaf bir şekilde paylaşmamızı sağlayan benzersiz bir mekanizmaya sahip ilk fiziksel destekli kripto ETP’lerini piyasaya sürmekten gurur duyuyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı Lütfen Kapatıp Giriş Sağlayınız.