Alt Coinler

Dünya Devlerinden Biri, Bu NFT Coin’i Seçti: Paydaşlık Yaptı!

Futbol kulübü Manchester City, dört setlik dijital bir koleksiyon başlatmak için NFT pazaryeri ve coin projesi Quidd (QUIDD) ile işbirliği yaptı.  İşte detaylar…

Manchester City, NFT coin ile iştirak kuruyor

NFT ve futbolseverler yalnızca 3D oyuncu kartlarını değil, birebir vakitte kulübün tarihindeki anları öne çıkaran eşsiz kart setlerini de keşfedecekler. Son derece hudutlu bir kart seti Quidd dönemini kapatacak. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere Quidd, tanınmış Animoca Markasının bir yan kuruluşudur. Wax Blockchain’deki birkaç önde gelen NFT pazarından biridir ve aslında Disney ve HBO üzere ünlü isimlerle çalışmışlardır. 3D dijital spor kartları serisinin yer aldığı koleksiyon ile birlikte taraftarlar birinci sefer kulüple büsbütün etkileşime girecek.  Koleksiyon, dönem sonu boyunca dört NFT lansmanını içeriyor.

Avrupa’nın önde gelen kulüplerinin birçok, kripto ve NFT alanına dahil olmak için süratli davrandı. FC Porto, geçen yıl hayran tokenlarını piyasaya sürmek için Binance ile iştirak kurdu. Barselona, ​​Metaverse ve NFT projesinin ek mümkünlüğü ile kripto para ünitesini geliştirme planlarını açıkladı. Quidd İçerik Lider Yardımcısı Sam Barberie iştirake yönelik açıklamalarında aşağıdaki sözleri kullandı:

City ile çalışma fırsatı, bizi çabucak büsbütün yeni bir şey yapmaya zorladı. Kulübün kalibresi ve tarihi, taraftarların ve koleksiyonerlerin daha evvel hiç görmediği, tıpkı bir City taraftarı olmak kadar etkileşimli bir şey yaratma dileğini uyandırdı.

Gruplar, NFT ve kripto para alanında büyümeye devam ediyor

Quidd pazarı, dünya çapında 325’in üzerinde farklı markanın koleksiyon eserlerine ve sekiz milyon NFT koleksiyoncusuna mesken sahipliği yapıyor. Bu koleksiyon, bir Premier Futbol Ligi kulübünün Quidd ile birinci sefer işbirliğine işaret edecek. Daha fazla spor kulübü NFT teknolojisini denedikçe, kadrolar, hayranlarıyla yaratıcı bir biçimde nasıl etkileşim kuracaklarını düşünmeye devam edecek üzere görünüyor.

Quidd’in QUIDD coin’i, yazım sırasında yüzde 2.83’lük bir düşüş ile 0.12 dolardan el değiştiriyor. Manchester City’nin fan tokenı CITY ise yüzde 5.22’lik düşüş ile 7.34 dolarda.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı Lütfen Kapatıp Giriş Sağlayınız.