Alt Coinler

Dogecoin Mucidi: Elon Musk Bu Yüzden DOGE Tweeti Atıyor!

Dogecoin (DOGE) kurucu ortağı Jackson Palmer, Avustralya mecmuası Crickey ile yakın vakitte yaptığı bir röportajda, Tesla CEO’su Elon Musk’ın “her zaman” bir dolandırıcı olacağını sav etti. Palmer, DOGE’un öteki kurucu ortağı Billy Markus’un bilakis, Elon Musk için sert tenkitleriyle tanınıyor. İşte detaylar…

Dogecoin kurucu ortağı Palmer, Musk’ı tekrar eleştirdi

Palmer, “dünya dolandırıcıları sever” diye alaycı bir formda insanların bu usul bireyleri umursamayacağını belirtiyor. 2013 yılında Bitcoin parodisi olarak yaratılan Dogecoin’in oluşturulmasında yer alan Avustralyalı yazılım mühendisi, Musk’ın sadece bilgiliymiş üzere davranma konusunda düzgün olduğunu sav ediyor. Aslında Palmer, kodlamayı “söylediği kadar iyi” anlamadığını argüman ediyor. Musk bir seferinde ona Twitter spam botlarıyla gayret etmek için Palmer tarafından yazılmış bir Python betiğini nasıl çalıştıracağını sormuştu.

Musk’ın tartışmalı Twitter devralma teklifinden bahseden Palmer, milyonerin yalnızca uyuşmazlık ortaya sürerek tesirli toplumsal medya platformunu yok etmek istediğini sav ediyor. Palmer, Musk’ın Twitter’daki “tüm itimadı ortadan kaldırmaya” çalışıyor olabileceğini söylüyor. Teknoloji işvereninin uygulanabilir bir alternatif inşa edebileceğini düşünmenin aldatıcı olduğunu da ekliyor. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere Palmer, Musk’ın “Tony Stark (Iron Man) üzere bir şey” olduğunu düşünen yeni bir sadık takipçi tabanı oluşturarak egosunu güçlendirmek için Dogecoin hakkında tweet atmaya başladığını belirtti.

Kripto kışı gelmedi

Büyük kripto para üniteleri rekor düzeylerden kıymetli ölçüde düşmüş olsa da, Palmer kriptoya bol ölçüde fon yatırıldığı için yeni bir kripto para kışının geldiğine hala inanmıyor. Alanın büyük para sabırla “yeni bir aptallar yığınını” beklediğini söylüyor. Palmer, kriptonun sonsuza kadar ölmesini isterken, dünya her piyasa döngüsünden sonra kripto paranın sahiden “ne kadar dolandırıcı olduğunu” unutmaya meyilli olduğu için küllerinden yine doğacağına inanıyor.

Yazım sırasında kripto para piyasası, hafif yükselişlerle bedelini 1.33 trilyon dolara kadar çıkartmış durumda. En büyük göğüs coin Dogecoin (DOGE) ise yüzde 6’lık bir yükseliş ile 0.085 dolardan el değiştiriyor. Dogecoin (DOGE) fiyatını ve ayrıntılı piyasa verilerini buradan görebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı Lütfen Kapatıp Giriş Sağlayınız.