Alt Coinler

Dogecoin Milyoneri, Coinlerini Satıyor Mu?

Dogecoin (DOGE), Çarşamba sabahının erken saatlerine kadar 24 saat içinde yüzde 1.4 düşüşle 0.08 dolardan süreç gördü. Global kripto para piyasa pahası yüzde 0,8 artarak 1,3 trilyon dolara yükseldi. Cointrendz datalarına nazaran DOGE, yazım vaktinde Twitter’da en çok trend olan kripto paralar ortasında yer almıyordu.

DOGE’da yükseliş işaretleri var mı?

CoinMarketCap’e nazaran, DOGE için 24 saatlik süreç hacmi, yazının yazıldığı sırada yüzde 6.95 düşüşle 478,53 milyon dolara geriledi. Datalara nazaran DOGE, yazım sırasında yüzde 5.65’lik bir düşüş ile 0.077 dolardan el değiştiriyor. Coin, gün içerisinde azamî 0.08 dolara kadar çıktı. OANDA Kıdemli Piyasa Analisti Edward Moya, 10 yıllık hazine tahvillerinin Nisan ayının sonundan bu yana en düşük düzeye düşmesine karşın, kripto para ünitesi piyasalarının parlaklığının geri kazanılmadığını belirtti.

Moya, riskli varlıklara yönelik hassaslığın bir uçurumdan düştüğünü söyledi. “Normalde düşen Hazine getirileri kriptoyu cazip kılıyor lakin şu anda kimse bu düşüşü satın almak istemiyor,” sözlerini kullandı. Salı günü Benzinga’dan Melanie Schaffer, DOGE’un grafiğinin yükseliş eğilimi geliştirdiğini ve bu da bir sıçramanın beklenen olduğunu belirtti. Schaffer’a nazaran, yükseliş farklılığı düzelirse DOGE daha yüksek bir tepe yapabilir ve düşüş trendinin üstesinden gelebilir.

Dogecoin milyoneri yineledi: Satmıyorum

Yazım sırasında, DOGE’un nispî güç endeksi 34.39’daydı. RSI, 11 Mayıs’tan bu yana yüzde 25 ile yüzde 35 ortasında hareket etti. 30’un altındaki RSI, bir varlığın çok satıldığını gösterir. Dogecoin ortak yaratıcısı Billy Markus, tanınan bir iletileşme platformu operatörü Snap tarafından yayınlanan bir evrakın hızlandırdığı bir düşüş olan Salı günkü borsa hakkındaki görüşlerini paylaştı.

Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere Dogecoin milyoneri olan Glauber Contessoto Salı günü elindeki göğüs coin’leri satmadığını yineledi. Contessoto, “ideal oranının” yüzde 70’inin kripto para ünitesi ve yüzde 30 spekülasyon oyunu olduğunu açıkladı. “Özelliklere biraz daha fazla dayandığımı biliyorum lakin bunları seviyorum” dedi. DOGE, son yedi günde yüzde 7.3 yükseliş ile gündeme geldi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı Lütfen Kapatıp Giriş Sağlayınız.