Borsa

Dogecoin (DOGE) Kurucu Ortağı Kıymetli Bir Açıklama Yaptı

Dogecoin (DOGE) projesinin kurucularından biri Twitter hesabında kripto para ünitesiyle kontağı hakkında değerli bir hatırlatma yayınladı.

Billy Markus, paylaşımında artık Dogecoin üzerinde çalışmadığını açıkladı. Markus, göğüs coin’i tam yedi buçuk yıl evvel bıraktı ve Doge’un en büyük elçilerinden biri olmasına karşın bir daha asla üzerinde çalışmaya başlamayacağını tabir etti.

Birtakım kullanıcılar kararını desteklemese de niyeti ademi merkeziyetçiliğin gerçekte ne olduğunu göstermek. Dogecoin, kesimdeki teknik olarak en gelişmiş ekosistem olmasa da, bir “lider” olmamasına karşın hala faal bir gelişim sürecinden geçiyor.

Markus, projenin özünden uzak olmasına karşın, etrafındaki spekülasyonlarla Dogecoin ekosisteminin daha sağlıklı hale geldiğine inanıyor. Ayrıyeten, Dogecoin grubunun artık ve gelecekte odaklanması gereken ana önceliğin yarar olduğunu da ekledi.

Dogecoin fiyatına gelince, Markus abonelerine tekraren bu bahiste hiçbir şey hissetmediğini söyledi. Topluluk DOGE’un tüm vakitlerin en yüksek düzeyinden bu yana bedelinin %85’inden fazlasını kaybetmesinden dolayı hayal kırıklığı yaşıyor.

DOGE düşerken, potansiyel bir geri dönüş belirtisi de göstermiyor ve son 200 gün boyunca bedel kaybetmeye devam ederek kripto pazarında en makûs performans gösteren varlıklardan biri haline geldi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı Lütfen Kapatıp Giriş Sağlayınız.