Alt Coinler

Dikkat: Bu 3 Altcoin Haftaya Değerli Hareketler Yapabilir!

Bitcoin, TerraUSD’nin (UST) ABD doları sabitinden ayrışmasının akabinde çöküş yaşadı. Bitcoin’in düşüşüyle birlikte altcoin projeleri de önemli bir negatif volatilite sergiledi. Uzmanlara nazaran, bu altcoin’lerin ortasında güçlü bir dönüş yaşamaya hazır olanlar var üzere görünüyor. İşte uzman Sahana Vibhute’a nazaran dikkat edilmesi gereken altcoin’ler…

Fantom ve Zilliqa: Neler bekleniyor?

Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere Nisan ayının birinci birkaç gününde reddedildikten sonra Fantom fiyatı şimdiye kadar düşmeye devam etti ve bu da son vakitlerde piyasa çöküşünü körükledi. Bununla birlikte, varlık azalan trendi bir müddetliğine durdurdu ve son birkaç gündür kayda kıymet bir sıçrama yapmaya çalışıyor. Bu nedenle analistler, 0.36 dolardan 0.38 dolar düzeylerine bir kırılmanın, varlıkların anında 0.45 dolar düzeylerine ulaşmasına yol açabileceğine inanıyor.

Öte yandan, düşüş eğilimindeki son dönüşün akabinde, ZIL fiyatı daima olarak paralel bir kanalda geziniyor. Bu nedenle, 0.055 dolardaki mevcut ret sonrasında, fiyat düşse bile 0.049 dolarda tutmak zorunda. Analistlere nazaran bu durum, 0.0622 ila 0.0067 dolar düzeyleri için kapıları açabilecek güçlü bir yükseliş momentumuna neden olabilir.

Tanınan altcoin MATIC için sırada neler var?

MATIC fiyatı da 1 dolara çok yakın aylık en yüksek düzeylerinden son düşüşün akabinde emsal bir eğilim sergiledi. Şu anda, fiyatı 0.65 doların çabucak altında seyrediyor ve düşüş durumunda, güçlü kalması için 0.6 dolara yakın daha düşük dayanak düzeyleri gerekiyor. Başarısız olursa, daha evvel 0.5 dolar civarındaki takviyelerin yakın olabileceği düşünülüyor. Bununla birlikte, son fiyat hareketi 0.7 dolarlık bariyere yanlışsız değişen direncin önünü açtığından, analistlere nazaran bu düzeyler bir kere temizlendiğinde 0.806 dolarda güçlü bir direnç görülebilir.

Toplu olarak, altcoin’ler şu anda bir ölçü yükseliş ivmesi sergiliyor ve bu durum takviye düzeylerinden kısa müddetli bir sıçrama görülmesi mümkünlüğünü güçlendiriyor üzere görünüyor. Fakat, piyasa şartlarının epeyce sallantılı olması ve düşmesinin beklenmesi nedeniyle bu sıçramaların birebir vakitte bir boğa tuzağına yol açabileceği de belirtilmelidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı Lütfen Kapatıp Giriş Sağlayınız.