Borsa

Didem Ciner, New York’ta Michael Bloomberg ile görüştü

Bloomberg HT Kurucusu Didem Ciner, New York’ta Bloomberg LP binasını ziyaret etti.

Ciner, ziyaretinde Bloomberg’in Kurucusu ve CEO’su milyarder iş insanı Michael Bloomberg ile bir ortaya geldi. Ciner ve Bloomberg görüşmesinde medya teknolojilerindeki son gelişmeler ele alındı. Görüşmede global ve bölgesel iktisatta yaşananlar da gündemde yer aldı. İkilinin görüşmesine Bloomberg Media CEO’su Scott Havens da katıldı.

Bloomberg yetkilileri Didem Ciner’e Bloomberg binasında farklı departmanlar ve işleyiş ile ilgili bilgi verdi. Ciner’e Bloomberg News Global İşbirlikleri Yöneticisi Ted Fine eşlik ederken; Ciner, Bloomberg Teknikten Sorumlu Global Yöneticisi Roman Mackiewizc ve Televizyon Operasyonlarından Sorumlu Global Yöneticisi Al Mayers ile de bir ortaya geldi.

Dünyanın önde gelen finansal haber kuruluşlarından Bloomberg ile Türkiye’nin en kıymetli yayın kümelerinden Ciner Medya Kümesi ortasında 27 Ocak 2010’da başlayan işbirliği 2025 yılına kadar uzatılmıştı.

Bu işbirliği ile ortaya çıkan ve 2010 yılında kurulan Bloomberg HT markası, iktisat yayıncılığı alanında yaygın bir ağı kapsamaktadır.

Bloomberg HT, amiral gemisi Bloomberg HT televizyonunun yanı sıra finans alanında internet yayıncılığının öncülerinden BloombergHT.com, Bloomberg HT Radyo, toplumsal medya ve dijital medya mecralarıyla Türkiye’nin en çok takip edilen iktisat platformu pozisyonunda.

Bloomberg, iş dünyası ve finans bahislerinde dünyanın önder medya platformudur.

Bloomberg Medya Kümesi, 120 ülkede 2.700’den fazla basın mensubunu istihdam etmekte ve 60’tan fazla ülkede 1.000’den fazla istasyondan günde 5.000’in üzerinde haber üretmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı Lütfen Kapatıp Giriş Sağlayınız.