Alt Coinler

Deneyimli Analist: Bu 3 Metaverse Coin’in Büyük Potansiyeli Var!

Triple-A, en yüksek geliştirme bütçelerine ve promosyon seviyelerine sahip oyunlar için kullanılan bir sınıflandırma terimidir. Bu oyun yapımcısının kripto alanında birçok başarılı projesi bulunuyor. Tanınmış bir Youtube Kanalı olan BitBoy Crypto, Triple-A oyunları tarafından üretilen ve büyük yatırım potansiyeli taşıyan play-to-earn oyunlarından ilk 3 metaverse coin projesini paylaşıyor. Biz de analistin paylaşımlarını Kriptokoin.com olarak okuyucularımız için bir göz attık.

İlk metaverse coin projesi Star Atlas (ATLAS)

Star Atlas, 2020 yılında Solana Blockchain üzerine kurulmuş bir metaverse projesi. Kullanıcılar gemilerden, uzay istasyonlarından, karadan herhangi bir şey satın almak ve hatta görevlere ve diğer maceralara gitmek için oyun içi para kazanabiliyorlar. Ekonomi iki yeni kripto etrafında inşa edilmiş. İlk token ATLAS, tipik oyun içi para birimi. Oyuncular, cevher madenciliği yaparak ve diğer oyunculara satarak veya piyasada NFT varlıklarını satarak veya çeşitli aktiviteler yaparak ATLAS kazanabiliyorlar.

Oyundaki hemen hemen her öğe bir NFT ve oyuncuya ait. Ayrıca varlıklarını yükseltmek, tokenleri bir borsaya göndermek ve diğer kripto para veya nakit çıkışı için takas etmek için ATLAS tokenini kullanabiliyorlar.

İkinci metaverse projesi Illuvium (ILV)

Illuvium, Ethereum Blockchain üzerine inşa edilmiş bir açık dünya fantezi savaş oyunu. Genellikle Ethereum’daki ilk AAA oyunu olarak lanse edilen Illuvium, çeşitli toplama ve ticaret özellikleri aracılığıyla hem sıradan oyunculara hem de sıkı DeFi hayranlarına bir eğlence kaynağı sağlamaya çalışıyor. Illuvium’un yaratıcıları onu tahsil edilebilir bir NFT, RPG oyunu olarak tanımlıyor. Overworld, hasat, yakalama ve dövüşün yanı sıra kaynaklar için madencilik yapabileceğiniz bir açık dünya RPG deneyimi sunuyor.

Illuvium ile ilişkili iki yeni token var, ana tokenin adı ILV ve Ethereum ağında bir ERC-20 tokeni. Oyun ayrıca SILV adlı bir jeton kullanıyor. Oyun için her iki token de gerekli değil, ancak her ikisinin de farklı yardımcı programları var. Ana simge ILV’nin oyun içinde üç ana işlevi var: ödüller, bahis miktarı ve yönetim. ILV’nin maksimum 10 milyon token kaynağı var ve traderlar tokeni SushiSwap’ta bulabiliyorlar.

Sonucu metaverse coin projesi Gala Games (GALA)

Gala Games’in amacı, oyunculara oyunlarının kontrolünü geri vererek oyun endüstrisini farklı bir yöne götürmek. Gala Games’in misyonu, ‘gerçekten oynamak isteyeceğiniz Blockchain oyunları’ yapmak. İlk olarak 2021 yılının Aralık ayında Galliverse’de sunulan oynanabilir bir demosu var.

GALA, Ethereum Blockchain üzerine inşa ediyor ancak GalaChain adlı kendi Blockchain’ini yayınlama sürecinde. Analist, GalaChain piyasaya sürüldüğünde, oyuncuların ağır gaz ücretleri ödemeden işlem yapabileceklerini belirtiyor. Analiste göre bu gelişme, ekosistemlerinin çok fazla büyümesine yardımcı olacak ve buna ilk kazanılan Üçlü Atıcı deniyor. GALA bu şekilde oynayarak kazanacak bir şans sunacak ve aynı zamanda sadece video oyununun köklerine kadar giden bir oynama şansı sunacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı Lütfen Kapatıp Giriş Sağlayınız.