Alt Coinler

Danışmanlık Devi, Bu Altcoin’le El Sıkıştı: Birinci Proje Geldi!

Ernst & Young, sıfır bilgi delili teknolojisini içeren tedarik zinciri idaresi için bu altcoin projesiyle el sıkıştı. Muhasebe firması ile bir Ethereum ölçeklendirme platformu ortasındaki birinci ortak projeye işaret ediyor.

Ernst & Young, bu altcoin projesiyle iştirakini açıkladı

Big Four muhasebe ve danışmanlık firması Ernst & Young, Polygon (MATIC) için oluşturulmuş ve piyasaya çıktıkça eserlerin izlenmesindeki darboğazları çözmeyi amaçlayan Blockchain tabanlı tedarik zinciri yöneticisini açıkladı.

Artık beta sürümünde bulunan OpsChain Supply Chain Manager, Ernst & Young ve Ethereum ölçeklendirme aracı Polygon ortasındaki işbirliğinin geçtiğimiz Eylül ayında başlamasının akabinde birinci ortak projedir.

OpsChain, ekosisteme neler sağlıyor?

Proje, eser izlenebilirliği ile envanter idaresini birleştiren tedarik zincirleri boyunca darboğazların üstesinden gelmeyi amaçlıyor. Kuruluşlar, OpsChain yöneticisinin daha sonra tedarik zinciri ağı boyunca izleyeceği varlıkları ve envanteri temsil etmek için kripto paraları oluşturacak. Polygon üzere ölçeklendirme ağları, sıkışıklığı ve maliyetleri azaltmak için süreçleri bir side chain üzerinde işleyerek Ethereum üzere temel katman Blockchain’deki yükü hafifletmek için tasarlanmıştır.

İki kuruluşun emeğinin meyvelerini birleştiren ağ olan Polygon Nightfall, sıfır bilgi delili tabanlı kapalılık teknolojisi sunarak, sadece seçilen tarafların izlenen varlıkların tam geçmişini görmesini garanti eder. Ayrıyeten, tedarik zinciri idaresi ekseriyetle Blockchain teknolojisi için zorlayıcı bir kullanım örneği olarak gösterilse de, süreçlerde saklılık eksikliği nedeniyle işletmeler bu çeşit araçları benimsemekten vazgeçmiş olabilir.
Polygon’un kurumsal başkanı Antoni Martin, paydaşlık hakkında yaptığı açıklamalarda şu sözlere yer veriyor:

Bu tam olarak Polygon Nightfall ağını kurmaya ve dağıtmaya başladığımızda öngördüğümüz çeşitten bir ticari kullanım durumudur. Finansal hizmetler dışındaki kurumsal kullanım örnekleri hala geniş çapta geliştirilmemiştir. Zımnilik araçları bizim için orijinal bir dünyanın kapılarını aralıyor.

Ernst & Young hakkında

Ernst & Young dünya çapında yaklaşık olarak 140 ülkede faaliyet gösteren milletlerarası bir kontrol ve danışmanlık hizmetleri firmasıdır. Deloitte, PricewaterhouseCoopers, KPMG ile birlikte Büyük Dörtlü firmasından biri olarak kabul ediliyor. Şirketin CEO’su, İtalyan doğumlu bir Amerikan işletme yöneticisi olan Carmine Di Sibio.

Kriptokoin.com‘un altcoin haber bültenine buradan ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı Lütfen Kapatıp Giriş Sağlayınız.