Alt Coinler

Cardano, DOGE, DOT, LUNA, ATOM, AXS ve LINK İçin Önemli Tahmin!

Kripto para piyasasının çoğu üyesi, 10 Kasım’ın zirve fiyatlarından yarıdan fazla değer kaybetti. 25 Ocak ise çift haneli kazanımların görüldüğü toparlanma belirtileriyle geçiyor. Bu yazıda, tahminlerin kesinlik bulundurmadığını unutmadan, Twitter analisti Altcoin Sherpa’nın Cardano, Cosmos ve 5 altcoin için teknik analizlerini inceleyelim.

Cardano, DOT ve ATOM analizleri

Altcoin Sherpa, Cardano (ADA) ile başlıyor. Analiste göre Cardano 1 dolar desteğinde tutunabilir. Ancak, başarısız olması durumunda 0,40 dolara gerileyebileceğini düşünüyor. Sherpa, teknik kısımda aşağıdaki dirençleri ve yeşil renkle belirtilen kritik desteği paylaşıyor.

İkinci sıradaki Poladot (DOT), analiste göre olası bir geri çekilmeyi 15 dolar desteğinde karşılayacak.

Cosmos’a (ATOM) gelince, Sherpa’ya göre ATOM fiyatı 20 dolara kadar gerileyebilir. Ancak ATOM mevcut seviyelerde bu bölgeden %40 uzaklaştı.

Altcoin Sherpa, LUNA’da 30-40 dolar bölgesinin kritik olduğunu düşünüyor

Analistin listesindeki bir diğer altcoin ise DeFi ödeme ağı Terra (LUNA), Sherpa’ya göre 30 ve 40 dolar arasındaki bölge LUNA için önemli destek seviyesi olarak görev alabilir.

Sherpa, Dogecoin (DOGE) hakkında 0.128 dolar desteğinin altına düşmesi durumunda satış baskısıyla karşılaşabileceğini düşünüyor.

Altcoin Sherpa ayrıca, metaverse coin Axie Infinity’nin (AXS) grafiğini inceliyor. Analiste göre, AXS’nin en güçlü desteği 35 dolarda bulunuyor.

Kriptokoin.com olarak analizlerini paylaştığımız Altcoin Sherpa son olarak Chainlink’e (LINK) göz atıyor. Kripto strateji uzmanına göre, LINK potansiyel olarak 12 dolardan yukarı yönlü tepki verebilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı Lütfen Kapatıp Giriş Sağlayınız.