Alt Coinler

Büyükler Düşerken Yeni Altcoin KRIPTO Güçlü Yükseliyor!

Hayli güçlü bir başlangıca karşın kripto para piyasası için işler 5 Mayıs’ta bilakis döndü. Bitcoin (BTC) fiyatı 2020 düzeylerini tekrar ziyaret etmek zorunda kaldı. Terra ekosisteminin çöküşü neredeyse tüm altcoin piyasasında hissedildi. Fakat bu olumsuz şartlara karşın verimli bir Mayıs ayı geçiren coin’ler de var. Bu yazıda, Kripto Koin (KRIPTO) fiyatının %500’ü aşan performansına göz atalım.

Piyasa düşerken KRIPTO fiyatı %500 yaptı

Kripto Koin’in token’ı KRIPTO 26 Mart tarihinde satışa sunuldu. Ön satış fiyatı 0,01 Bitci’den süratli bir yükselişten sonra piyasayı esir alan düzeltme eşliğinde 0,00131 dolar düzeylerine kadar geriledi. 5 Mayıs’ta, Bitcoin 40 bin dolar direncini test ederken, KRIPTO’da dahil neredeyse tüm altcoin piyasası 2022 başlangıcından bu yana kayıplarını telafi etmek için hazırlanıyordu. Terra ekosisteminin çöküşü ayıları sahneye davet ederken, KRIPTO fiyatı 6 Mayıs’tan bu yana yükseliyor…

KRIPTO token, Kriptokoin.com’un NFT koleksiyonlarının ön satışına katılma fırsatı sağlarken, birebir vakitte takipçilerin anket yahut etkinliklere erişimini sağlıyor. Kriptokoin.com üzerinde oluşturulacak gelecek oyun projelerine KriptoKoin ile iştirak hakkı kazanılabilir.

Yazım sırasında, KRIPTO 0,01370 dolar (0,01499 BITCI) civarında süreç görüyor. Mayıs ayında süreç gördüğü 0,00200 dolar bölgesinden %600’den fazla bedel kazandı. Böylelikle bir evvelki ATH düzeyi olan 0,01281 dolarda geçilmiş oldu. 12 günlük bir günlük yeşil mum serisinin %60’ı aşan son gününde fiyatlanıyor.

Fiyat neden yükseliyor

Bu makalede, satılmayan token’ların arz bitiş tarihinden 24 saat sonra yakılacağını duyurmuştuk. Böylelikle dolanımdaki adet ön satışta dağıtılan token ölçüsüne nazaran ayarlandı. Başta 0,01281 dolar doruğuna kısa bir ralliden sonra fiyat taban düzeylerden gelen yeni alıcılarla birlikte yeni bir ATH düzeyine ulaştı.

KriptoKoin nerelerde kullanılacak?

KriptoKoin sahipleri anket yahut etkinliklere iştirak sağlayabilmelerinin dışında, Kriptokoin.com için oluşturulacak NFT koleksiyonlarında ön satış iştirak hakkının sahibi olabilecek, kriptokoin.com üzerinde oluşturulacak NFT platformu üzerinde alış yahut satış yapabilme imkanına kavuşacak.

Öteki yandan kriptokoin.com üzerinde oluşturulacak oyunlara ve misyonlara iştirak hakkı elde edecek KriptoKoin sahipleri, gelecekte oluşturulacak olan bağış sistemi ile sevdikleri müelliflere direkt bağışta bulunabilecek ve karşılığında sadakat rozeti ya da NFT alabilecek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı Lütfen Kapatıp Giriş Sağlayınız.