Alt Coinler

Bu Metaverse Coin Uçuyor: İşte Sebebi!

Kripto para piyasası bu hafta yatay hareket ederken, bazı metaverse projeleri yükselişe geçmeyi başardı. Bugün, birçok metaverse coin çift haneli kazançlar elde ediyor, ancak bir tanesi %500’ün üzerinde yükseldi. Bu yazıda, Crypto Sword’a ve tokeni SWD’ye bakalım ve fiyatın neden bu kadar yükseldiğini görelim.

Crypto Sword (SWD) nedir? Neden yükseldi?

Binance Smart Chain tabanlı metaverse oyunu Crypto Sword (SWD), 10 Ocak 2022’de CoinMarketCap’te listelendi. Crypto Sword, oyunculara, rekabet ve sürükleyici dövüş efektleri eşliğinde ilginç bir oyna-kazan NFT oyunu sunuyor. Oyuna başlamak için 0.04 BNB yani 50 dolar yeterli. Oyun içi gelişim çeşitli kılıçlar ve stilleriyle sürdürülüyor. NFT eşyalar Ortak, Nadir, Destansı, Efsanevi, Eşsiz ve Efsanevi kategorilerinde enderliklerine göre ayrılmaktadır. Savaşmak için gerekli olan kılıçlar “tur” sayısıyla kılıcın dövüşe girme sayısına karşılık gelir. Daha fazla “tur”, daha uzun kılıç ömrü ve rekabet anlamına geliyor. Turlar günde bir kez sıfırlanıyor.

Crypto Sword, rekabet odaklı bir metaverse oyunu. Oyuncular kılıçlarını bastıktan (mint) sonra diğer oyunculara meydan okuyabilir. Kılıç seviyesine bağlı olarak farklı dövüş seviyeleri seçebilir. Oyna-kazan modeliyle, BEP-20 token olan 5 USDT değerinde SWD token ile ödüller kazanmak mümkün. Bugünün fiyat patlamasının nedeni de 26 Ocak’ta açıklanan duyuruydu.

Metaverse coin neden yükseliyor?

Crypto Sword, 26 Ocak’ta V2 Metaverse Savaş Modunun artık tamamen tamamlandığını ve herkese açık olduğunu duyurdu. Yeni özellikler oyuncuları ve yatırımcıları Crypto Sword’a yöneltirken, geliştirici ekip çalışmalarını sürdürüyor.

SWD’nin grafiği, 10 Ocak’ta piyasaya sürülmesinden bu yana düşüşteydi, ancak projenin dibe vurduğu ve trendin tersine döndüğü görülüyor…

  • Kriptokoin.com olarak hazırladığımız metaverse rehberlerine buradan (bölüm-1, bölüm-2) ulaşabilirsiniz.

Son 24 saat içinde 4 milyon doların üzerinde işlem hacmine ulaşan SWD, aynı süreçte kazancını %500’ün üzerine çıkardı. Metaverse coin, tamamen seyreltilmiş 900 bin dolar piyasa değerine sahip. SWD, PancakeSwap’ta listeleniyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı Lütfen Kapatıp Giriş Sağlayınız.