Alt Coinler

Bu Hafta Gözler O 5 Altcoin’de: İşte Neler Olacağı!

Kripto para piyasaları düşüş trendini sürdürüyor ve yatırımcılar kar elde edebilecekleri altcoin projelerini araştırıyor. Bu nedenle daldaki gelişmelerden haberdar olmak çok değerlidir. Kriptokoin.com olarak, okurlarımızı bilgilendirmek için bu haftanın en değerli kripto para olaylarından kimilerini derledik. Bu yaklaşan etkinlikler ortasında stratejik paydaşlıklar, teklif oylaması, güncellemeler vb. yer alıyor. Bu hafta gözler listemizdeki 5 altcoin projesinde olacak. Terra (LUNA) yaklaşan genesis lansmanı ve Kava 10 güncellemesi bu haftanın en kıymetli etkinliklerinden kimileri.

İşte bu hafta odaklanılması gereken 5 altcoin projesi:
Kava 10 Ana Ağ Lansmanı

Başlangıçta 10 Mayıs 2022 için planlanan Kava 10 ana ağ yükseltmesi nihayet yaklaştı. Raporlara nazaran erteleme, problemsiz bir lansman için gereğince hazırlanmak maksadıyla yapıldı. Merakla beklenen ana ağ lansmanı artık 25 Mayıs 2022’de gerçekleşecek. Bununla ilgili daha fazla bilgiyi Kava Network Twitter sayfasında bulabilirsiniz. Kava, suratı ve birlikte çalışabilirliği ile bilinen bir katman-1 blok zinciridir.

Rigel Protokolü Auto-Period Launch

DeFi platformu olan Rigel Protocol, yaklaşmakta olan Auto-period özelliğinin detaylarını duyurdu. Özellik 24 Mayıs 2022’de piyasaya sürülecek. Ayrıyeten duyuruya nazaran Auto-Period Launc özelliği, DeFi alanına yatırım yapmayı otomatikleştirmeye yardımcı olacak. Bununla birlikte, kullanıcılar otomatik DeFi süreçlerini sıkıntısız bir formda gerçekleştirebilecekler. Sırf istenen piyasa şartlarını evvelden yapılandırmaları gerekiyor. Bu şartlar sağlandığında, al-sat otomatik olarak gerçekleştirilecek. Otomatik Devir Özelliği ile kullanıcılar şunları yapabilecek;

  • Otomatik süreçler
  • Eser Staking ve
  • Piyasa oluşturma

Daha evvel açıklandığı üzere, lansman 24 Mayıs 2022’de gerçekleşecek. Pancakeswap, Quickswap ve Uniswap üzere DEX platformları tarafından desteklenecek. Ayrıyeten desteklenen zincirler ortasında Binance Smart Chain (BSC) ve Polygon (MATIC) zinciri bulunuyor.

Terra Önerisi 1623 Yönetişim Oylaması

Tüm Terra (LUNA) ekosistemi yaklaşık iki hafta evvel çöktü. Terra ekosistemini güçlendirmeye yönelik atılımlara karşın hala genel olarak kırmızı bölgede yer alıyor. UST algoritmik stabilcoin şu anda ABD doları ile sabit tutmak yerine 0,06 dolardan süreç görüyor. LUNA ise kriz sırasında toplam pahasının yakalşık yüzde 99,9’unu kaybetti. Durumu kurtarmak için Terra ekosistemi 1623 teklifiyle geldi. Teklif, Terra zincirini iki (2) başka zincire dönüştürecek.

Ayrıyeten, teklifi geçirmek için oylama şu anda devam ediyor ve 25 Mayıs 2022’de sona erecek. Bu nedenle, ilgilenen topluluk üyeleri burada teklif lehinde yahut aleyhinde oy kullanabilir. Başarılı olursa, teklifin Genesis evrakı 27 Mayıs 2022’de oluşturulacak. Birebir gün ağın resmi lansmanı da yakından takip edilecek.


Bu altcoin artık BitMart borsasında süreç görüyor
Bitmat, Realms of Ethernity (RETH) için takviye ekleyecek

Realms of Ethernity (RETH) altcoin projesi artık BitMart borsasında süreç görüyor. Yakın vakitte yapılan bir duyuruda BitMart, artık kendi borsasında RETH token alım satımının desteklendiğini açıkladı. Ayrıyeten, para yatırma özelliğinin lansmanı 21 Mayıs 2022’de gerçekleşti. İlgilenen yatırımcılar, artık altcoin ile süreç yapabilirler. Bu özelliği, 24 Mayıs 2022’de para çekme özelliğinin tanıtımı izleyece. Ayrıyeten desteklenen süreç çifti RETH/USDT süreç çiftidir. Realms of Ethernity, oyna kazan (P2E) bir MMORPG oyunudur. Ayrıyeten artık Uniswap’ta da mevcut.

Listedeki son altcoin UFO Gaming’in Staking Dapp Lansmanı

Merkeziyetsiz toplumsal oyun platformu UFO Gaming, dapp staking’i yakında başlatacak. Lansmanın bir modülü olarak, dapp staking için para yatırma özelliği de 25 Mayıs 2022’de başlayacak. Lansman birebir vakitte The Dark Metaverse’in lansmanını da anltacak. Ayrıyeten lansman sayesinde UFO oyuncuları ve kullanıcıları ikili ödül kazanma talihine sahip olacaklar.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı Lütfen Kapatıp Giriş Sağlayınız.