Alt Coinler

Bu Altcoin’ler Binance Piyasalarını Patlattı: İşte Detaylı Liste!

Kripto paralarla alakalı çeşitli analizler sunan CryptoDiffer, 26 Ocak itibariyle Binance’te en çok aranan 15 coin projesinin listesini paylaştı. Binance, işlem hacmi ile dünyanın en büyük kripto para borsası olarak karşımıza çıkıyor. Kriptokoin.com olarak Binance üzerinden en çok aranan altcoin projelerini inceliyoruz…

Binance (BNB)’te çok aranan altcoin, kendi kripto parası oldu

Temmuz 2017’de işlemlere başlayan Binance, dünyanın en büyük kripto para borsalarından biridir. CryptoDiffer’ın paylaştığı infografiğe göre Binance’te trend olan coinler listesinde, kendi kripto para birimleri olan Binance Coin (BNB) oldu. BNB’nin borsadaki hacmi %31 oldu. Listenin ikinci sırasındaki altcoin ise LUNA piyasa değerine göre dokuzuncu ve borsadaki hacmi %25 oldu. Üçüncü sıradaki altcoin ise son zamanlarda tekrar gündeme oturan Cardano (ADA). Cardano piyasa değerine göre altıncı sırada yer alıyor. Piyasa değerine göre birinci sıra bulunan amiral gemisi BTC listenin ancak dördüncü sırasında yer alabildi. Piyasa değerine göre BTC’yi ikincilikle takip eden Ethereum (ETH) CryptoDiffer’in listesinde de hemen BTC’nin ensesinde. Dogecoin katili olarak ünlenen popüler meme coin SHIB ise listemizin altıncı sırasını işgal ediyor. Yedinci sıradaki altcoin ise FTM, piyasa değerine göre ise ancak 25. sırada.

CryptoDiffer’in en çok aranan coinler listesinde sekizinci sırada Solana (SOL) yer almakta. MATIC ise hemen onun peşinden geliyor ve borsadaki hacmi ise %18. Onuncu sırada ise DOT var %20’lik hacim ile. Dogecoin on birinci sırada ve piyasa değeri olarak da on birinci sırada yer alıyor. On ikinci sırada ise AVAX var %17’lik hacmiyle. ATOM, NEAR ve MANA ise Binance borsasında en çok aranalar listesinde sırasıyla 13, 14 ve 15. sırada yer almaktalar.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı Lütfen Kapatıp Giriş Sağlayınız.