Alt Coinler

Bu Altcoin, Coinbase’e Girdi: Uçtu Sonra ise Çöktü!

Az bilinen, düşük sermayeli bir altcoin, sürpriz bir Coinbase Pro listesinin ardından bu hafta akıllara durgunluk veren %580 fiyat artışından sonra, keskin bir düzeltme yaptı. Kriptokoin.com olarak, detayları sizler için derledik, birlikte konuyu inceleyelim…

Az bilinen bir altcoin Coinbase’de listelendi: Fiyatı patladı ve çöktü!

Çarşamba günü Coinbase Pro, Shping Uygulamasına güç sağlayan Ethereum tabanlı bir token olan Shping Coin’i (SHPING) listeledi. Listeleme, kripto parayı 0.015 dolardan tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.102 doların üzerine çıkaran şaşırtıcı bir fiyat artışı başlattı. Shping Uygulaması, alışveriş yapanların fiyatları karşılaştırarak, barkodları tarayarak, video izleyerek ve ürün incelemeleri yazarak ödüller kazanmalarını sağlar.

SHPING o zamandan beri %64’ten fazla bir düzeltme yaptı ve piyasa değerine göre 480. sıradaki kripto para, yazı yazılırken 0,034 dolardan işlem görüyor. SHPING’in devasa fiyat dalgalanmalarının ortasında, ABD merkezli kripto borsası, token için tam perakende desteğini genişletti. Borsa ayrıca Stacks (STX) için tam destek ekledi. Müşteriler artık hem Coinbase.com’da hem de borsanın mobil uygulamalarında altcoin’i satın alabilir ve takas edebilir.

Stacks’da Coinbase Pro’da işleme açıldı

Stacks, proof of transfer olarak adlandırılan iki zinciri kapsayan konsensüs mekanizmasıyla Bitcoin’e (BTC) bağlı açık kaynaklı bir Blockchain’dir. Bu mimari sayesinde Stacks, Bitcoin’in güvenliğinden yararlanmayı ve merkezi olmayan uygulamaları (DApp’ler) ve akıllı sözleşmeleri etkinleştirmeyi amaçlıyor. Coinbase Pro, bu haftanın başlarında kripto parayı platformunda listeledi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı Lütfen Kapatıp Giriş Sağlayınız.