Alt Coinler

Bu 2 Altcoin’den “Ses Getirecek” Web3 Hamlesi! 

İki büyük ölçekli altcoin projesi, data süreçlerini optimize etmek ve ağlar ortası sistemlerin birlikte çalışabilirliğini geliştirmek için uzun vadeli bir stratejik işbirliğine girdi.

Ankr, Pocket Network ile paydaşlık kuruyor

Kriptokoin.com olarak bildirdiğimiz üzere bugün Blockchain node sağlayıcısı Ankr ve Web3 veri ekosistemi Pocket Network, teknik işbirliğinin başladığını duyurdu.

Bu entegrasyon ile Pocket Network, Ankr’ın node sağlayıcılarından biri haline geliyor. Bu nedenle, Pocket Network artık ‘Hizmet olarak Blockchain’ segmentindeki en büyük ekosistemlerden birinin ayrılmaz bir modülü oldu.

Bu işbirliği ile web geliştiricileri, kripto girişimcileri ve merkezi olmayan uygulamalar grubu, yazılımlarını daha optimize ve güçlü bir teknik temele yerleştirebilecekler. Ankr’ın baş pazarlama sorumlusu Greg Gopman, yeni işbirliğinin tüm Web3 segmenti için çok kıymetli bir adım olduğunu vurguluyor zira her çeşit dApp için mükemmel fırsatların kapısını açıyor. Greg Gopmani şu değerlendirmeyi yapıyor:

Pocket’i Ankr Protocol’e getirmek, Ankr ve müşterilerimiz için yeni bir kapsama ve ademi merkeziyetçilik çağını işaret ediyor. Pocket’in başlattığı şeyi ve teşvik ettiği tutkulu topluluğu seviyoruz. En uygun Web3 Altyapı tahlillerini yaratma seyahatimize katılmalarından heyecan duyuyoruz.

İştirakinin birinci haftasında altcoin trafiğinde ani artışlar oldu

Mayıs 2022’ye kadar Pocket Network altyapısı 44.000 node’a sahip ve Harmony ve IoTeX Blockchain’lerin ekosistemleri için en tanınan node sağlayıcılarından biri. İş iştirakinin birinci gününde Harmony ve IoTeX node’larındaki trafik %30 artış kaydetti. Uzmanlara nazaran bu artış, Pocket Network’ün kitlesel benimseme yolunda süper bir kilometre taşı. Uzmanlar, Pocket Network ekosistemindeki artan trafiğin, temel mahallî tokenin POKT’nin kıymetini artırabileceğini kıymetlendiriyor.

Bununla birlikte yazının yazıldığı sıralarda CoinMarketCap datalarına nazaran, 3227.sırada bulunan altcoin, son 24 saat içinde %2,35 kayıpla 0,2065 dolardan süreç görüyordu. POKT, yaklaşık 4 ay evvel görmüş olduğu 3,10 dolarlık tüm vakitlerin en yüksek düzeyinden %93,33 uzakta bulunuyor. Bu paydaşlığın altcoin fiyatını olumlu etkileyip etkilemeyeceğini vakit gösterecek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı Lütfen Kapatıp Giriş Sağlayınız.