Alt CoinlerKripto Para

BTC, ADA, XRP, DOGE ve Bu 6 Altcoin İçin Taze Tahminler Çıktı!

Analist Rakesh Upadhyay’ın Bitcoin, ETH, BNB, ADA, SOL, XRP, LUNA, DOT, AVAX ve DOGE için güncel tahminleri Kriptokoin.com’da. BTC ve altcoinler üzerindeki satış baskısı hafiflemeye başlıyor, ancak veriler gidişatı tersine çevirmek için çok erken olduğunu gösteriyor. Bitcoin ve belirli altcoinler, destek seviyelerine yakın bazı satın alma işaretleri gösteriyor. Analistler Bitcoin tahminlerinde ikiye ayrılırken, en az dirençli yolu bulmak için en iyi 10 kripto para biriminin tablolarını inceleyelim.

XRP için her iki yön de mümkün

BTC/USDT. Ayılar, Bitcoin’i 39.600 dolarlık güçlü desteğe doğru çekmeye çalışıyor ancak son iki günün şamdanlarındaki uzun kuyruk, boğaların başka planları olduğunu gösteriyor. Alıcılar düşüşlerde alım yapıyor ancak küçük bir olumsuzluk, fiyatı 20 günlük üstel hareketli ortalamanın (43.804 dolar) üzerine çıkaramamaları. Her iki hareketli ortalama da aşağı eğimli ve göreceli güç endeksi (RSI) negatif bölgede kalıyor ve bu da ayıların üstün olduğunu gösteriyor. Fiyat mevcut seviyeden veya 20 günlük EMA’dan düşerse, ayılar tekrar BTC/USDT çiftini 39.600 dolara düşürmeye çalışacak. Fiyat 50 günlük basit hareketli ortalamanın (47.070dolar) üzerinde devam ederse, olumsuz görüş geçersiz olacak ve parite 52.088 dolarda sert genel dirence yükselebilir.

ETH/USDT. Ether (ETH) düşüş hareketine devam etti ve 2,928,83 dolar desteğe yakın. Boğalar bu seviyeyi savunmaya çalışabilir ve bir yardım rallisi başlatabilir. Bu olursa, ETH/USDT çifti 20 günlük EMA’ya (3.381 dolar) yükselebilir. Bu, dikkat edilmesi gereken önemli bir direnç çünkü bunun üzerinde bir kırılma, ayıların gücünü kaybettiğinin ilk göstergesi olacak. Kanalın üzerinde bir kırılma ve kapanış, trendde olası bir değişikliği işaret edecektir. Parite daha sonra 4.200 dolara doğru yükseliş yürüyüşüne başlayabilir. Aksine, fiyat mevcut seviyeden veya 20 günlük EMA’dan düşerse, 2,928,83 doların altına kırılma olasılığını artıracaktır.

BNB/USDT. Binance Coin (BNB), azalan kanal modeli içinde işlem görmeye devam ediyor. 20 günlük EMA (485 dolar) düşmeye başladı ve RSI 43’ün altına düştü, bu da ayıların avantajlı olduğunu gösteriyor. Boğalar, küçük desteği 450 dolardan savunmaya çalışıyor. Fiyat bu seviyenin üzerine çıkarsa, alıcılar genel gider engelini 500 dolardan aşmak için bir girişimde daha bulunacaklar. Başarılı olurlarsa, trendde olası bir değişikliği gösterecektir. Analiste göre BNB/USDT çifti daha sonra yukarı doğru yürüyüşüne 572 dolara ve daha sonra 617 dolara başlayabilir.

ADA/USDT. Cardano (ADA) 18 Ocak’ta alçalan kanalın direnç çizgisine yükseldi ancak boğalar fiyatı kanalın üzerine çıkaramadı. ADA/USDT çifti, güçlü bir destek olarak hareket edebilecek hareketli ortalamalara düştü. Hareketli ortalamalar yükseliş geçişinin eşiğinde ve RSI pozitif bölgede, bu da alıcılara avantaj sağlıyor. Fiyat mevcut seviyeden geri dönerse, boğalar fiyatı tekrar kanalın ve olası bir ters baş ve omuz modelinin gelişen boyun çizgisinin üzerine çıkarmaya çalışacaklar. Bu olursa, parite yeni bir yükseliş trendi başlatabilir.

SOL/USDT. Solana (SOL) 130 dolardan küçük desteğe yaklaştı. Boğalar 10 Ocak’ta bu seviyeyi korumuştu ve mevcut düşüş sırasında tekrar bunu yapmaya çalışabilirler. Fiyat destekten geri dönerse, boğalar tekrar SOL/USDT çiftini 20 günlük EMA’nın (151 dolar) üzerine çıkarmaya çalışacak. Başarılı olurlarsa parite alçalan kanalın direnç çizgisine doğru toparlanabilir. Bu, dikkat edilmesi gereken önemli bir seviyedir çünkü bunun üzerinde bir kırılma ve kapanış, yeni bir yukarı hareketin olası başlangıcına işaret edecektir. Aksine, 130 dolarlık destek kırılırsa parite 116 dolardan kritik desteğe düşebilir. Bu seviyenin altında bir kırılma, fiyatı kanalın destek hattına çekebilir.

XRP/USDT. Ripple (XRP), son birkaç gündür 20 günlük EMA (0.78 dolar) ile 0.75 dolar desteği arasında sıkışıp kalmıştı ve bu durum bugün aşağı yönlü olarak çözüldü. Bu, ayıların alıcıları ezdiğini gösteriyor. Aşağı eğimli hareketli ortalamalar ve negatif bölgedeki RSI, en az direnç yolunun aşağı yönde olduğunu gösteriyor. Fiyat 0,75 doların altında kalırsa, ayılar avantajlarını artırmaya çalışacak ve XRP/USDT çiftini 0,69 dolara indirecek. Bu varsayımın aksine, fiyat mevcut seviyeden yükselir ve hareketli ortalamaların üzerine çıkarsa, düşüşlerde boğaların biriktiğini gösterecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı Lütfen Kapatıp Giriş Sağlayınız.