Kripto Para

Bitget Yesyeni Ödül Programını Başlattı

Başkan küresel kripto borsası Bitget, bugün yepisyeni ödül merkezinin muvaffakiyetle başlatıldığını duyurdu. Bitget topluluğunu daha da genişletmek ve genel süreç tecrübesini geliştirmek emeliyle, tüm Bitget kullanıcıları bu teşebbüse katılmaya ve 4.163$’a kadar mükafatlar kazanmaya uygundur.

Dünya çapında 50’den fazla ülkede varlığıyla Bitget, gibisi görülmemiş bir süratle büyüyor. Bu yılın başlarında Bitget, türev süreç hacminin tüm vakitlerin en yüksek düzeyi olan 8,69 milyar dolara ulaştığını ve bir evvelki yıla nazaran %300’lük bir büyümeyi temsil ettiğini duyurdu. Ayrıyeten, kullanıcı tabanı da değerli ölçüde büyüyerek dünya çapında iki milyon kullanıcıya ulaştı. Bitget, kapsamlı ve inançlı süreç tahlillerinin yanı sıra, farklı düzeylerde süreç tecrübesine ve iştahına sahip kullanıcılara hitap etmek için süreç yapma kelam konusu olduğunda yenilikçi ve ödüllendirici yaklaşımlar sağlama uğraşlarını hızlandırdı.

Ödül merkezinin son sürümünde, KYC tamamlayan kullanıcılar, deneme fonları, kuponlar, yatırma mükafatları ve kademeli mükafatlar dahil olmak üzere çeşitli mükafatlar kazanmaya ve evvelki versiyon olan 153$’a yerine 4.163$’a kadar mükafatlar kazanmak için katılmaya hak kazanır.

Son teşebbüs hakkında yorum yapan Bitget CEO’su Sandra Lou, şunları söyledi:

“Bu son teşebbüsü hepinizle paylaşabildiğimiz için çok memnunuz. Her şeyden evvel, Bitget son altı ayda harikulâde bir süratle hızlanıyor ve bu, dünya genelindeki Bitget topluluğunun takviyesi olmadan mümkün olmazdı. Platformumuz büyümeye devam ederken, başarımızı bunun üzere teşebbüslerle kullanıcılarımızla paylaşmak için sabırsızlanıyoruz.”

Sandra, “Ayrıca, bunun kripto meraklıları için tıpkı anda ödüllendirilirken muteber bir platformla süreç tecrübesi yaşamaları için bilhassa büyük bir fırsat olacağına inanıyoruz. Gelecekte, kullanıcılarımızın sarsılmaz dayanağına bir teşekkür göstergesi olarak daha cazip ödül planları sunacağız” sözlerini de kullandı.

Daha fazla bilgi için lütfen şu adresi ziyaret edin: www.bitget.com/tr/welfare

Bitget Hakkında

2018 yılında kurulan Bitget, dünyanın önde gelen kripto para borsalarından biridir. Şu anda dünya çapında 50’den fazla ülkede iki milyondan fazla kullanıcıya hizmet veren Bitget, 20’den fazla ülkeye yayılan 500 kişilik bir iş gücüyle 2021’de merkezi olmayan finansı teşvik etme misyonunu hızlandırdı.

Bitget’in Haziran 2019’da kripto türevleri pazarındaki resmi lansmanından bu yana, platform artık dünyanın en büyük kripto copy trade ve türev borsalarından biri haline geldi ve hacme nazaran türev süreçler için CoinMarketCap ve CoinGecko tarafından küresel olarak birinci beşte yer alıyor. Bitget’in amiral gemisi eseri Tek Tıkla Copy Trade, dünya çapında kripto türevleri traderları için tecrübeye yenilik getiren 20.000’den fazla copy traderı kendine çekti.

‘Better Trading, Better Life’, ideolojisine sıkı sıkıya bağlı kalarak, Bitget, Web2 ve Web3’ü aşan, CeFi ve DeFi’yi birbirine bağlayan ve geniş bir köprü ile sonuçlanan portal olmayı hedefleyerek, küresel olarak kullanıcılara kapsamlı ve geniş kripto ağına inançlı ticaret tahlilleri sağlamayı taahhüt eder. Eylül 2021’de Bitget, dünyaca ünlü futbol ekibi Juventus’un birinci forma partneri ve kısa müddet sonra PGL Major’ün resmi espor kripto partneri olarak sponsorluğunu duyurdu. Önde gelen espor tertibi Team Spirit ve Türkiye’nin önde gelen ve esaslı futbol kulübü Galatasaray ile iştirakler da 2022’nin başlarında duyuruldu.

Daha fazla bilgi için lütfen ziyaret edin:

Resmi website: Bitget.com

Telegram: https://t.me/bitgetturkiye

Twitter: https://twitter.com/bitgetturkey

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/bitget-global/

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı Lütfen Kapatıp Giriş Sağlayınız.