Kripto Para

Bitcoin Fiyatı 38 Bin Doları Kırdı: İşte Sıradaki Seviyeler!

Bitcoin fiyatı, iyimserliğin 40.000 dolar ve daha yüksek bir potansiyel üzerine artmasıyla toparlanarak, 26 Ocak’ta 38.000 dolarlık yeni direnç testlerini gerçekleştirdi. Ayrıntılar için Kriptokoin.com okumaya devam ediniz.

Bitcoin fiyatı için sıradaki 40.000 dolarlık test mi?

TradingView’den gelen veriler, Bitcoin’in Pazartesi günü başlayan toparlanmayı sürdürdüğünü gösteriyor. Yazma sırasında, BTC daha fazla yön ipucu arasında bu seviyenin hemen altında kalan 38.000 dolarlık iki atılım gerçekleştirdi. Popüler kripto analisti Michaël van de Poppe için, 30.000-40.000 dolarlık koridordan potansiyel bir çıkış için zemin hazırlanırken, işaretler cesaret vericiydi:

Bitcoin fiyatı, 36 bin doları elinde tuttu ve şimdiden 38 bin doları test etti. Eğer bu tekrar test edilirse, muhtemelen bir çıkış yakalayacağız ve potansiyel olarak 40,7 bin doları test edeceğiz.

“Wolf Of All Streets” olarak bilinen trader, analist ve podcast sunucusu Scott Melker, kısa zaman dilimlerinde neredeyse yükselişe geçti. En son Twitter güncellemesinin bir parçası olarak, saatlik grafikte bir fincan ve kulp modeli belirleyerek, “Hedef 39.600 dolar, bildiğiniz gibi, daha yüksek zaman dilimlerinde ‘tesadüfen’ ana dirençtir” yorumunu paylaştı. Genel eğilim, Bitcoin’in düşmeye devam etmesi yönünde olsa da, 39.600 doların zorlu bir bölge olarak önemini koruduğunu da sözlerine ekledi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı Lütfen Kapatıp Giriş Sağlayınız.