Alt Coinler

Binance’in Kıymetli LUNA Duyurusunun Ayrıntıları Muhakkak Oldu!

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, küllerinden doğmaya çalışan Terra’nın (LUNA) tekrar isimlendirilen ekosistem token’lerini destekleyeceğini duyurdu ve airdrop’a ait ayrıntıları paylaştı.

Binance, Terra’nın yeni token’leri LUNC ve USTC’yi destekleyecek

Kriptokoin.com olarak bildirdiğimiz üzere Binance, tarafından bugün yapılan duyuruya nazaran, LUNA ve UST dahil olmak üzere eski Terra ekosistem token’leri sırasıyla LUNAClassic (LUNC) ve UST Classic (USTC) olarak tekrar isimlendirilecek.

Dünyanın en büyük kripto para borsası, Terra ekosistem token’lerinin yine isimlendirilmesinin yanı sıra, projenin yeni token’lerinin tüm uygun kullanıcılara token airdrop’unu destekleyeceğini ve Terra’nın dağıtım planına nazaran dağıtılacağını açıkladı. Gelişme, tanınan bir kripto para ünitesi medya kuruluşu olan Wu Blockchain tarafından Twitter’da da duyuruldu:

Binance, Terra ağının Terra Classic ismi altında yine markalanmasını ve onun airdrop’unu destekleyecek. Binance, Terra proje takımının token dağıtım planına nazaran tüm uygun kullanıcılara Terra 2.0 (yeni tokenler) verecek. Eski tokenler, LUNC ve USTC olarak tekrar isimlendirilecek.

Binance’in süreç süreci nasıl ilerleyecek?

LUNA (Eski Token), UST (Eski Token) alım satım durdurma süreci

26 Mayıs 2022’de LUNA (eski token) ve UST (eski token) para yatırma ve çekme süreçleri askıya alınacak. Sonrasında, birebir tarihte, alım satım durdurulacak ve LUNA/BUSD ve UST/BUSD spot alım satım pariteleri listeden çıkarılacak ve ilgili spot bekleyen buyruklar iptal edilecek.

LUNA (eski token), UST (eski token) kodu LUNC, USTC olarak değiştirilecek

  • LUNA (eski token) kodu LUNC olarak değiştirilecek.
  • UST (eski token) kodu USTC olarak değiştirilecek.

LUNC, USTC süreç kurtarma süreci

30 Mayıs 2022’de LUNC/BUSD ve USTC/BUSD spot trade’e açılacak ve LUNC ve USTC token’lerinin yatırılması ve çekilmesine devam edilecek.

Terra (LUNA) yeni token airdrop’unun ayrıntıları

Binance, Terra proje takımının token dağıtım planına nazaran Terra 2.0 LUNA’yı (yeni tokenler) tüm uygun kullanıcılara dağıtacak. Spesifik dağıtım oranı ayrıyeten ilan edilecek

Blockchain’de UST’yi (eski token) kilitleyin ve sertifika olarak AnchorUST (aUST) alacak. Bu nedenle, Binance Stake platformu aracılığıyla UST (Old Token) kilitlemesine katılan kullanıcılar bu airdrop için uygun ve bu airdrop planına dahil edilecek.

Atak öncesi anlık imaj şunları içeriyor: para ünitesi marjlı kontrat hesabında spot hesap, kaldıraçlı hesap, Binance hazine hesabı, bahis hesabı ve LUNA (eski token) fakat U-marjlı mukavele hesabını içermiyor. Taarruz sonrası anlık manzara, spot hesapta LUNA (eski token) ve UST (eski token) içeriyor.

Kaldıraçlı hesaplar, kredi hesapları ve bu hesaplardan spot hesaplara aktarılan LUNA (eski tokenler), UST (eski tokenler) airdrop kapsamında olmayacak. LUNA (eski token) ve UST (eski token) staking kilitlenmesine katılan kullanıcılar için, özel airdrop dağıtım ayrıntıları ayrıyeten duyurulacak.

ABD vatandaşları, hükmî bireyler ve ticari yahut ekonomik yaptırımlar listesindeki bölgeler bu airdrop’u alamayacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı Lütfen Kapatıp Giriş Sağlayınız.