Kripto Para

Binance, Terra Geliştiricilerini Takıma Katılmaya Teşvik Ediyor

Binance, Terra geliştiricilerini kendileri için inşa etmeye davet ediyor.

Terra’nın grubu, bir vakitlerin en yeterli 10 kripto projesinden geriye kalanları kurtarmaya çalışırken, giderek daha fazla insan öteki bir yerde yararlı olmak için makûs şöhretli projeden çekiliyor.

Natürel ki, kripto devi Binance, bu türlü cazip bir fırsatın kaçmasına müsaade vermedi ve BNB Chain takımına katılmak için daha faal geliştiricileri çekmek için harekete geçti.

Bu nedenle 17 Mayıs’ta “Terrans”ın finansman ve altyapı manasında desteklenmesi için bir duyuru yapıldı. Bu açıklamada, BNB Chain, Terra blok zincirinden göç eden projeler için özel takviye kelamı verdi. Buna pazarlama, iş ve token geliştirme, topluluk büyümesi için takviye ve BNB Chain’in 1 milyar dolarlık fonundan yatırım dahil.

Bir vakitler umut verici kripto projelerinde yer alan geliştiricileri çekmek, Binance’in BNB Chain üzerine konseyi dApps serisini genişletmesine yardımcı olacak ve bu da etkin kullanıcı sayısında bir artışa ve buna bağlı olarak blok zincirinin popülaritesinde bir yükselişe yol açacaktır.

BNB Chain’deki yatırım yöneticisi Gwendolyn Regina, “Yenilikçi kripto dApp’lerinin bir sonraki dalgasını yaratma” seyahatlerinde Terra geliştiricişerine yardım etmeye hazır olduklarını belirterek bu fikri açıkça lisana getirdi.

Daveti kabul eden birinci projelerden biri olan Stader Labs, BNB Chain ailesine katılmaktan onur duyduklarını duyurdu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı Lütfen Kapatıp Giriş Sağlayınız.