Alt Coinler

Binance Dolaylı Olarak Bu Altcoin İle Ortak Oldu! 

Binance takviyeli Travala ile 1INCH Network paydaşlığı kuruldu. Paydaşlık, 1INCH holder’larının önde gelen kripto dostu seyahat web sitesinde farklı eserler rezerve etmelerine imkan sağlayacak.

Binance dayanaklı Travala, 1inch Network ile işbirliğine gitti

Merkezi olmayan borsa data toplayıcı platformu 1inch Network, Travala ile işbirliğine gittiğini duyurdu. Paydaşlığın bir kesimi olarak Binance dayanaklı seyahat acentesi Travala, platformuna bir ödeme seçeneği olarak 1INCH tokeni’ni ekleyecek.

Yapılan basın açıklamasına nazaran entegrasyon, 1INCH token holder’larının 230 ülkede 2,2 milyondan fazla otel ve konut, 600’den fazla havayolu şirketi ve öbür etkinlikler için rezervasyon yapmasına imkan sağlayacak. Ayrıyeten Travala’nın çeşitli seyahat eserlerine de erişebilecekler.

Tarafların paydaşlıktan beklentileri ne?

Geliştirmenin akabinde, 1inch Network kurucu ortağı Sergej Kunz, şirketin eser ve tahlillerinin toplu olarak benimsenmesinin toplayıcının en büyük önceliği olduğunu söyledi. Sergej Kunz, entegrasyonun birçok potansiyel kullanıcıya satın alma imkanı sunarken, 1INCH tokeni için yeni kullanım alanları yaratmasını bekliyor. İştirake ait olarak kıymetlendirme yapan Travala.com CEO’su Juan Otero, şu yorumlarda bulundu:

Kitlesel kripto para ünitesinin benimsenmesine yönelik taahhüdümüzü sürdürürken, kripto topluluğunun büyümesini savunmak ve 1INCH’e yeni bir kullanım örneği getirmek için 1inch Network ile ortak olmaktan ötürü çok heyecanlıyız. Grup, işleriyle ilgili vizyonlarıyla beni etkiledi ve kripto topluluğunda dalgalar yarattıklarını göreceğimizden kuşkum yok.

1inch Network kısa mühlet evvel spot fiyat toplayıcı çıkardı

Kriptokoin.com haberlerinde de yer verdiğimiz üzere 1inch Network kısa müddet evvel Blockchain’deki merkezi olmayan borsalarda süreç gören varlıklar için data sağlamak maksadıyla bir spot fiyat toplayıcı çıkardı. Aracın kesin maksadı, bilgi ile ilgili misyonları çözmek ve Ethereum, Binance Smart Chain, Polygon, Avalanche, Optimistic Ethereum, Arbitrum ve Gnosis Chain üzerindeki DEX’leri destekliyor.

Yeniden Kriptokoin.com haberlerinden hatırlayacağınız üzere, bu yılın başlarında protokol, likidite sağlayıcılarını teşvik etmeye odaklanan “1inch Earn” isimli yeni bir yatırım aracını da başlattı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı Lütfen Kapatıp Giriş Sağlayınız.