Alt Coinler

Binance CEO’sundan Bitcoin Yorumu: Milyarlar Buhar Oldu Ama…

Binance CEO’su Changpneg Zhao, dijital finans piyasasındaki birçok önde gelen ismin katıldığı Almanya’daki OMR Festivali’nde konuştu. Büyük UST ve LANA yıkımına karşın Bitcoin fiyatının yalnızca %20 bedel kaybettiğini vurguladı.

Bitcoin 50 milyar doların silinmesine karşın yalnızca %20 düştü

Almanya’daki OMR Festivali’nde konuşan Binance CEO’su, borsaların yeni bölgelere girme eforlarından bahsetti. Ayrıyeten, Alman düzenleyicilerle etkin olarak irtibatta olduğunu ve bölgede işe alımların sürdüğünü paylaştı. UST ve LUNA çöküşüne de değinen Binance CEO’su, 50 milyar dolarlık kayba karşın Bitcoin’in destekli olduğunu vurguluyor:

50 milyar doların kaybolduğu bir olayda Bitcoin’in yalnızca %20 kaybettiği unutulmamalıdır.

Hamburg’daki OMR22 Konferansında konuşan Binance CEO’su Changpeng Zhao, olayların borsaya ziyan verdiğini fakat 50 milyar doların buharlaştığı bir olayda Bitcoin’in sadece %20 oranında düştüğünü vurguluyor. Acıkmalarında şu tabirlere yer verdi:

Kısa vadede, meydana gelen bir şok dalgasıydı. Olayların doğal seyri kesimi olumsuz etkiledi. 50 milyar dolar neredeyse yok oldu. Lakin, Bitcoin’in %20 düştüğünü unutmayın. Hatta yükselmeye başladı. İnsanların yeni teşebbüslerin ne kadar tehlikeli olduğunu anlamaları gerekiyor.

CZ, Binance’in genişlemeye devam edeceğini söylüyor

CZ, ayrıyeten uygun müsaadeleri almak için Almanya’da çalışmalar yürüdüğünü söylüyor. Yeni ülkelerde düzenlenmiş bir borsa olarak varlıklarını göstermek istediklerini ve bu duruştan taviz vermeyeceklerini söz etmek için şu tabirleri kullandı:

Düzenleyiciler buradaki çalışanımızla temas halinde. Uygun müsaadeleri teminat altına almak için müzakereler elbet devam edecektir. Almanya, Avrupa’nın en büyük iktisadına sahip. Fransa’da müsaade aldık diye başka AB ülkeleri için endişelenmiyoruz. Ayrıyeten grubumuzu düzenleyici uzmanlığa sahip beşerlerle genişletmek istiyoruz.

Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere Binance, 2021 yazında İngiltere, İtalya, Almanya, Hollanda üzere ülkelerde maddelerle önemli külfetler yaşadı ve mevzuata uygun bir rota seçti. Changpneg Zhao (CZ) o sırada, “günümün yüzde 80’i kuralları düşünmekle geçiyor,” dedi ve her yargı alanındaki maddelere uymak için ellerinden gelenin en uygununu yapacaklarını da kelamlarına ekledi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı Lütfen Kapatıp Giriş Sağlayınız.