Kripto Para

Beşiktaş Başkanı Ahmet Parıltı Çebi, Fan Token Hakkında Konuştu

Beşiktaş Başkanı Ahmet Parıltı Çebi, düzenlenen basın toplantısında fan tokenlar hakkında konuştu.

Çebi, son vakitlerde fan tokenların gündemde olduğunu belirterek, kulüplerin bundan sanıldığı kadar büyük paralar kazanmadığını söz etti. Çebi, şunları söyledi:

“Son periyotlarda token olayı gündemde fakat öbür kulüplerin buradan büyük paralar kazandığını düşündüyseniz yanılıyorsunuz. Ben bu işleri delege edip arkadaşlarıma havale ettim. Arkadaşlarım gerekli çalışmaları yapıp önüme getirdiler. Kendilerü zerlerine düşen misyonları yapmışlardır. Şayet size teklif veren firmanın sermayesi 50 lira ise ‘Dur’ derim. Bu teklifi getirip size veren firma verdiği teklifi garanti altına almamışsa o da bekler.”

Çebi, fan token konusunda gelen tekliflerin Beşiktaş’a katkı sunmayacağını düşündüğü için kabul edilmediğini söyleyerek, şu tabirleri kullandı:

“Bugüne kadar gündeme gelenlerin hepsinde Beşiktaş’a katkı sağlama ihtimallerini az gördüğüm için ve taraftarın mağdur olabilme ihtimaline karşı ince eleyip sık dokuyorum. Ayrıyeten bu iş çok hoş bir işse hala duruyor. Beklemekle güzel yaptık 1 lira yerine 10 liralık teklifler geliyor. Beşiktaş bu bahiste ziyan etmemiştir. Token olayını taraftara ziyan vermeyecek bir halde ele almamız lazım.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı Lütfen Kapatıp Giriş Sağlayınız.