Alt Coinler

Balinalar Ortasında Shiba Inu Patlaması: Yüzde 122 Arttı!

IntoTheBlock bilgilerine nazaran Shiba Inu (SHIB) balinaları, büyük süreçlerde yaklaşık yüzde 122’lik bir artışla son 24 saat içinde daha etkin oldu. Büyük süreç dalgalanmaları, tipik olarak, satın alan yahut satan balinaların artan faaliyetiyle irtibatlıdır ve bunların toplamı 100 bin dolardan fazladır.

Shiba Inu birinci 10’a girdi

WhaleStats’ın birinci 100 Shiba Inu sahibine ait tahlili, kripto balinalarının milyarlarca Shiba Inu ile etkileşime girmesi ve büyük süreçlerin sayısında artışa yol açması nedeniyle faal adreslerde yaklaşık yüzde 8,28’lik bir artışı yansıtıyor. WhaleStats, son 24 saat içinde büyük Shiba Inu alımları tespit etti. WhaleStats’ta 312. sırada yer alan “BlueWhale0073” isimli kripto para balinası, kısa mühlet evvel 1.562,733 dolar kıymetinde 147.846.134.326 SHIB satın aldı. SHIB ayrıyeten, şu anda 627.497.979 dolar bedelinde SHIB’ye sahip olan en güzel 5 bin ETH balinası tarafından satın alınan birinci 10 token’den biri olarak yine ortaya çıktı.

Mayıs ayında genel olarak yaşanan volatilite nedeniyle SHIB, ay için yaklaşık yüzde 46 düşüş yaşadı. Fiyat düşüşlerine karşın, Shiba Inu, WhaleStats bilgilerine nazaran mevcut sahip sayısı 1.171.385. SHIB, Mayıs ayının başından bu yana yaklaşık 32.000 sahip ekledi.

SHIB ekosisteminde gelişmeler arkası arında geliyor

Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere, Shiba Inu, yakım oranındaki artıştan sonra SHIB token sahiplerinin sayısında da bir artış yaşandı. SHIB’deki yatırımcı sayısının artmasına karşın, analistler fiyatta bir düşüş yaşanacağını düşünüyor. SHIB yakım oranı nizamlı bir formda yükseliyor. Shibburn’a nazaran, bir gecede 203.4 milyon SHIB yakımı yapıldı. Şimdiye kadar 410.3 trilyon SHIB yakıldı ve sirkülasyondaki arzını büyük ölçüde azalttı.

SHIB topluluğundaki yatırımcılar, SHIB’i yakımı için yeni yollar buldular. ShibSuperStore, Amazon paydaşlık programında kabul edildi ve bu nedenle, her satın alımda, SHIB’de fiyatın yüzde 1 ila yüzde 20’sin ortasında bir oranda yakım olacak. Geçtiğimiz ay boyunca daha fazla Ethereum (ETH) sahibi SHIB ağına katıldı. Analistler SHIB fiyat eğilimini kıymetlendirdi ve satış baskısında bir artış öngördü. Analistler, SHIB fiyat grafiğinde azalan üçgen oluşumunu tespit ettiler. Ayılardan gelen daima bir itme, Shiba Inu’da bir düşüş eğilimini tetikleyebilir. Ünlü bir kripto analisti Antonio Smith, SHIB fiyatı için direnç olarak 0.000015 dolar düzeyini işaret etti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı Lütfen Kapatıp Giriş Sağlayınız.