Alt Coinler

Balina LUNA İçin Konuştu: Özel Ünite de Kuruldu!

LUNA token’in dolanımdaki arzı iki haftadan kısa bir müddet içinde 300 milyona yaklaşık yedi trilyona yükseldi. Bu ortada olayın perde ardının aydınlanması için özel bir takım kuruluyor. İşte ayrıntılar…

Arz 7 milyara ulaşırken LUNA hala 1 dolar olabilir mi?

TerraForm Labs, Terra yatırımcılarını bir bütün haline getirme planlarını açıklarken, daha fazla yatırımcı LUNA’yı piyasaya sürmeye devam ediyor. TerraUSD (UST) fiyat sabitliğini kaybetti, Terra’da doların üzerinden kısa müddette 0,0000009 dolara çakıldı. Artık beşerler her iki kripto para ünitesinin de 1 dolara tekrar ulaşabileceğini inanmıyor. En büyük LUNA balinası olan ‘The Moon’ ise kolay bir soru soruyor…

En büyük Terra balinalarından biri olan “The Moon“, üstteki tweet’te şunları söyledi:

Terra arzı 7 trilyona çok yakın. LUNA ve UST için 1 dolar boş bir hayal mi?

Sirkülasyondaki Terra sayısına dayanarak, Terra fiyatının 1 dolarlık muvaffakiyete ulaşabilmesi için yaklaşık 7 trilyon dolarlık bir piyasa değerlemesi gerekecek, tüm kripto piyasasının 1,5 dolardan az olduğu düşünüldüğünde imkansız bir vazife. Lakin Terra grubu 1 dolar olmasa bile kayıpların bir kısmını telafi etmeye çalışıyor.

LUNA ve UST için yeni Blockchain yayınlanıyor

Geçen hafta yaşanan büyük kayıplardan sonra Terra yatırımcılarını bütünleştirme gayretlerinin bir kesimi olarak TerraForm Labs, yeni bir chain’in hard fork ile ayrılıp ayrılmayacağını belirleyecek yeni bir teklif başlattığını duyurdu.

1623 isimli Terra önerisi bugün piyasaya sürüldü ve Terra takımının ileriye hakikat atacağı bir sonraki adımın ana belirleyicisi olacak. Teklifin, yeni bir Blockchain doğduktan sonra ağ üzerinde çalışmaya devam etme dayanağını belirten bir dizi doğrulayıcı ve geliştirici tarafından desteklendiğini belirtmekte yarar var. Sonuç olarak mevcut ağ LUNA Classic (LUNC), yeni ağ LUNA (LUNA) olarak isimlendirilen yeni bir Terra Blockchain hard fork ile yayınlanacak.

Güney Kore, Terra’nın UST çöküşünü araştırmak için özel bir grup kuruyor

Koreli yetkililer, Terra’nın çöküşünün düzgün bir formda araştırılmadığına ve bu nedenle Terra’nın ekosistem çöküşünde hiçbir taşın çevrilmemesini sağlamak için bir taktik hata ünitesini canlandırdığına inanıyor. Kriptokoin.com olarak detayları bu makalede ele aldık.

Mahallî basında yer alan SBS News’e nazaran, “Yeouido Azrail” olarak isimlendirilen Kore özel hatalar ünitesi, Koreli yetkililerin uygun biçimde araştırılmadığına inandığı Terra’nın çöküşüne yol açan şartları araştıracak. Soruşturmanın odak noktasının bir kısmı, Terra’nın insanları ekosistem paralarına yatırım yapmaya çekmek için kullandığı usule odaklanacak. Bu ortada Terra kurucusu Do kwon, perde ardında yaşananları anlatmak için meclise davet edildi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı Lütfen Kapatıp Giriş Sağlayınız.