Borsa

Arzum/Kolbaşı: Küresel bir marka olmak en büyük maksadımız

Türkiye’nin önde gelen elektrikli konut aletleri markası Arzum, Avrupa teknoloji devleri ve perakendecilerinin başkanlarını buluşturan 8. Milletlerarası TCG Perakende Doruğu’nda yerini aldı. Avrupa’dan ve dünyanın pek çok ülkesinden teknoloji devlerinin katıldığı tepe, 17-19 Mayıs tarihlerinde Avusturya’nın başşehri Viyana’da yapıldı. Perakendenin bugünü ve geleceğinin tartışıldığı, inovasyonu, en yeterli uygulama ve tahlilleri bir ortaya getiren kongrede, Avrupa’nın önde gelen perakendecileri ve sanayi devlerinin liderleri, CEO’ları, pazarlama yöneticileri ve başka üst seviye yöneticileri konuşmacı olarak yer aldı. Tepede markalar, yeni ilişkiler kurma ve iş fırsatları üzerinde fikir alışverişinde bulundu.

Arzum standında hem eşsiz lezzetler hem de Türk kahvesi ikramı

Arzum, Milletlerarası TCG Perakende Tepesi’nde kurduğu özel stantta, birçok farklı kategoriden inovatif eserinin yanı sıra Arzum OKKA ailesinin üyeleriyle yerini aldı. Şarjlı mutfak eserlerimiz ve Arzum Brewtime Filtre Kahve Makinemiz ziyaretçilerden büyük ilgi gördü. Tepenin ağır programı boyunca Arzum standına uğrayan iştirakçiler, Arzum OKKA Ailesi ile yapılmış tam kıvamında, bol köpüklü Türk kahvesinin yanı sıra OKKA Rich ile hazırlanan sütlü Türk kahvesinin keyfine varma fırsatını elde etti. Stantta ayrıyeten Avrupa’nın kahve başşehri olarak bilinen Viyana ile ilgili olarak hazırladığımız özel sinema de gösterildi. Sinemada, Türk kahvesinin Avrupa’ya Viyana üzerinden girişinin hikayesi anlatıldı. Tüm dünyada küçük konut aletleri ve perakende kesiminde yaşanan son gelişmeleri yerinde gözlemleme fırsatı sunan aktiflikte Arzum, Ekim 2021’de 7’ncisi yapılan doruktan sonra dalda yaşanan gelişmeleri ve marka olarak deneyimlediği deneyimleri başka markaların temsilcilerine birinci ağızdan aktardı. Bugüne dek ulusal ve milletlerarası birçok yarışta çok bedelli mükafatlar kazanan Arzum, en yenilikçi marka ve perakendecilerin ödüllendirildiği TCG Ödülleri’nde Arzum ‘Kategori Uzmanlığı’ mükafatına de aday gösterildi.

“Arzum OKKA aracılığıyla Türk kahvesi lezzetini farklı ülkelere taşıyoruz”

Arzum İdare Konseyi Lideri Murat Kolbaşı, bu yıl da Milletlerarası TCG Perakende Doruğu’nda yer almaktan ötürü keyifli olduklarını belirterek şunları söyledi: “Arzum olarak teknolojik ve inovatif dizaynlara sahip eserlerimizle küresel bir marka olmak en büyük maksadımız ve bunun için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. Besin hazırlama, pişirme ve kızartma, sıcak içecek hazırlama, paklık, ferdî bakım ve ütü olmak üzere 6 eser kategorisindeki 650 eserimizle milyonlarca şahsa ulaşıyoruz. Türk kahvesi kültürünü dünyaya yayma misyonuna sahip bir marka olarak ‘Dünyaya Türk Kahvesini Sevdiren Marka: Arzum OKKA’ sloganıyla hayata geçirdiğimiz etkileyici çalışmalarla Türk kahvesi lezzetini farklı ülkelere taşıyoruz. Bu keyfi daha çok beşere yaşatmak için elimizden geleni yapıyoruz. Arzum ve Arzum OKKA olarak, Türk kahvesi seyahatimiz da bizim küresel marka olma yolundaki en değerli yapı taşlarımızdan biri. Dünyanın 60’tan fazla ülkesinde konutlarda, ofislerde Arzum OKKA’larımız ve Arzum tasarımı ve logosuna sahip farklı eserlerimizin kullanılması bize büyük gurur veriyor. Milletlerarası TCG Perakende Doruğu üzere pahalı tertiplere bundan sonra da katılarak küreselleşme seyahatimizde emin adımlarla yürümeye, Türk kahvesinin eşsiz lezzetini farklı beşerlerle buluşturmaya ve perakende ile ilgili gelişmeleri yerinde takip ederek birikimlerimizi öteki markalara aktarmaya devam edeceğiz.”

-iDeal Haber Merkezi-

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı Lütfen Kapatıp Giriş Sağlayınız.