Alt Coinler

Analistten En Gerçekçi Cardano İddiası: Üzgünüm, Bu Seviyeler!

Bir kripto para ünitesi analisti olan Benjamin Cowen, piyasa kıymeti ile en büyük altcoin’lerden olan Cardano (ADA) için kestirimlerini açıkladı. Cowen, kripto para piyasasında düşüşün ağırlaşması durumunda ADA için kimi fiyat amaçlarını sundu. İşte detaylar…

Cowen, Cardano (ADA) için düşüş beklentilerini aktardı

Yeni bir görüntüde Cowen, 743.000 YouTube abonesine Bitcoin (ADA/BTC paritesi) karşısında Cardano’ya baktığını ve çiftin güçlü bir düşüş trendinin ortasında olduğunu söyledi. Cowen’a nazaran, ADA/BTC çifti 2018 ayı piyasasının en düşük düzeyi olan 0.0000085 BTC’yi, yani 0.25 doları tekrar ziyaret ederse Cardano’nun bedelinin yarısından fazlası kaybedilebilir. Cowen, genel olarak “ayı piyasasında olduğumuzu ve altcoin’lerin ayı piyasasında katiyen mahvolduğunu bildiğimizi” söyledi. Altcoin’lerin BTC ile paritesinin bu piyasada bozulduğunu ve boğa piyasasında da bozulabileceğini söyledi ve aşağıdaki sözleri kullandı:

ADA/BTC değerlemesinde Bitcoin’in ayı piyasasında ulaştığı değerlemelerin en altına inersek, ADA değerlemesinde öteki bir yüzde 55 düşüş ile karşı karşıya kalacaksınız. ADA’nın mevcut fiyatından yüzde 55’lik bir düşüş, ADA’yı yaklaşık 0.25 dolar civarında bir kıymete getirecektir. Yani öbür bir yüzde 50 düzeltme manasına geliyor.

Analist: Olamaz demeyin

Analist, bu tahliline karşı çıkanlara “bana bunun olamayacağını söylemeyin” diyor ve son ayı piyasasını şahsen yaşadığına dikkat çekiyor. Hatta bu ayı piyasasında 0.10 dolardan ADA almaya başladığını, kendini akıllı hissettiğini, fakat sonra ADA’nın yüzde 80 düştüğünü söylüyor. “İnsanlar bu şeylerin ne kadar acımasız olabileceğini unutuyor,” diye ekliyor.

Bu sırada, Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere Cardano projesinin ardındaki IOHK, Project Catalyst Fund9’un 1 Haziran’da başlayacağını duyurdu. Yaklaşan Project Catalyst Fund9, hibeler ve ekosistem mükafatları için halihazırda ayrılmış 16 milyon dolar bedelinde ADA ile 1.000’den fazla teklife dağıtılacak. Project Catalyst, Cardano topluluğu ile Cardano’nun ana şirketi IOHK ortasında Cardano ağ gelişimini teşvik etmek için ortak bir gayrettir. Topluluk, her finansman tipinde Cardano ile ilgili çeşitli projelerde zorluklar sunar.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı Lütfen Kapatıp Giriş Sağlayınız.