Alt Coinler

Analist SHIB İçin “Yakında Patlayacak” Dedi ve Sayıları Verdi!

Dogecoin ve Shiba Inu fiyatı bir müddettir piyasadaki düşüşe ayak uyduruyor. SHIB son hareketlerinde 0,0000114 ve 0,0000143 dolar aralığının en düşük düzeylerini süpürdü ve bir trendin aksine döndüğünü ima etti. Kripto analisti Akash Girimath, yatırımcıların 0,0000143 dolardan üst tarafta %20’lik bir artış bekleyebileceğini düşünüyor. 

En son bu olduğunda Shiba Inu (SHIB) fiyatı patladı

Shiba Inu fiyatı 13 ve 14 Mayıs ortasında %20 düştü, bu esnada 0.0000114 dolardan 0.0000143 dolara uzanan bir aralık oluşturdu. Uzun müddettir korunan bu bölge, en son 24 Mayıs’ta olmak üzere birçok kere ayı ve boğaların uğraşına şahit oldu. SHIB’nin en son toplanıp dar bir aralıkta konsolide edilmesi Eylül 2021’deydi ve bunu üstel bir artış izledi. Bu tarihlerde kripto para piyasası sertçe dalgalanıyordu. Bu nedenle, analist Akash Girimath’a nazaran mevcut fiyat hareketi de bu türlü bir hareketin meydana gelme muhtemelliğine işaret edebilir.

Sıradaki fiyat hareketlerinde, yatırımcılar, zıt tarafta rüzgarların estiği bir piyasaya görebilir. SHIB için taban düzeyi 24 Mayıs’ta test edildiğinden, yatırımcılar Shiba Inu fiyatının eğilimini bilakis çevirmesini bekliyor. Muhtemel bir geri dönüş, son 11 gün içinde şekillenen fiyat hareketleri nedeniyle Shiba Inu fiyatını artıracak. Sonuç olarak, yaklaşmakta olan ralli, boğaların %25’lik bir yükseliş için aralığı 0,0000143 dolardan yüksek düzeylere çekmesine müsaade verecek.

İşler göğüs coin için olumlu seyrederken, 0,0000114 doların altında dört saatlik bir mum çubuğu daha düşük bir taban oluşturacak ve Shiba Inu fiyatı için yükseliş tezini geçersiz kılacaktır. Bu türlü bir durumda, analiste nazaran SHIB daha fazla düşüş gösterebilir ve 0.0000106 dolar dayanak tabanını tekrar ziyaret edebilir.

Haftanın Shiba Inu haberleri

Shiba ekosisteminin ödül tokeni RYOSHI hakkında detaylar geldi. SHIB burn aktifliklerine katılanlara ödül vereceklerini duyuran Shiba takımı, RYOSHI token ile SHIB ekosistemini daha deflasyonist hale getirmeyi amaçlıyor. Kriptokoin.com olarak duyurunun detaylarını bu makalede ele aldık.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı Lütfen Kapatıp Giriş Sağlayınız.