Kripto Para

Analist: Önümüzdeki Haftalarda Bitcoin’de Bunları Bekleyin!

Ünlü kripto para analisti, Bitcoin (BTC)’in tersine dönmesini haritalandırıyor. Önümüzdeki haftalarda Altcoinler için ralliler tahmin ediyor. Yaygın olarak takip edilen bir kripto stratejisti ve traderı Altcoin Sherpa, önümüzdeki haftalarda altcoinler için ralliler tahmin ederken bir Bitcoin (BTC) dibinin göründüğünü söylüyor. Detaylar Kriptokoin.com’da.

Bitcoin için tahminler

Takma isimli Altcoin Sherpa, 165.900 Twitter takipçisine Bitcoin’in büyük olasılıkla 30.000 dolar fiyat seviyesinde bir dip oluşturacağına inandığını söyledi. Analist konu hakkında şöyle diyor:

BTC: dip muhtemelen buradan 30.000 dolara kadar. Bu, yüksek hacimli bir node alanıdır. 30.000 doları, 2018’deki meşhur 6.000 dolarlık seviyeyle karşılaştırırdım – eğer bu bozulursa, teknik analizcilerin söylemekten hoşlandığı gibi, ‘ışıklar söner.’

2018 ayı piyasası sırasında, Bitcoin 6.000 dolara ulaştıktan sonra yalnızca yıl sonuna doğru bu seviyeyi kırmak ve yaklaşık 3.600 dolara kadar bir düzeltmeyi ateşlemek için birçok kez toplandı. Önümüzdeki günlerde Altcoin Sherpa, Bitcoin’in 50.000 dolara dik bir ralli başlatmadan önce 30.000 dolara yakın işlem göreceğini tahmin ediyor. Analist, “Hala gerçekten şu anki seviyeden oldukça yüksek bir seviyeye çıkacağımıza inanıyorum; en azından bir çeşit düşüş testi. Ben yine de o bölgelerin riske girmesini bekleyeceğim” görüşünde. Bitcoin dibe vurup trendini tersine çevirirken, kripto stratejisti altcoinlerin sonunda BTC’nin liderliğini izleyeceğini söylüyor.

Yani şimdi su altındaysanız, duyduğuma üzüldüm. Bununla birlikte, bu altcoinlerin birçoğunun önümüzdeki haftalarda diplerinden 2-3 kat daha aşağı inip daha düşük seviyelere çıkma ihtimalinin yüksek olduğunu düşünüyorum. Birikmenin gerçekleştiğini ve DCA‘nın (dolar maliyeti ortalaması) içeri girdiğini düşündüğümde çok daha fazla satın alacağım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı Lütfen Kapatıp Giriş Sağlayınız.