Alt Coinler

Analist, Nükleer Bomba Üzere Patlayacak 2 Altcoin Duyurdu!

Twitter’dan “Cred”, bir sonraki kripto toparlanmasında sert ve süratli fiyat hareketleri sergileyebilecek 2 altcoin paylaşıyor.

Cred, Solana (SOL) ve Avalanche (AVAX) için gayelerini paylaştı

Twitter’da Cred olarak bilinen TechnicalRoundup müellifi, son bülteninde Ethereum’un son 1,900 dolar düzeyine temasının, kritik bir düşük aralığın yeni bir testine müsaade verdiğini ve bunun “bir toparlanma için ETH’yi uygun bir pozisyon” haline getirdiğini yazıyor. Analist, kripto para piyasası düşmeye devam ederse, Ethereum’un berbat durum senaryosu olan 1.000 dolar ile 1.400 dolardan takviye bulacağına inanıyor. Cred’e nazaran, piyasa tekrar yükselirse Solana (SOL) ve Avalanche (AVAX) üzere başkan katman-1 Blockchain’ler en süratli yükselenler olabilir. Bültenin bir kısmında Cred şunları söylüyor:

Bu kripto paralar yükselişlerde başarılı zira yatırımcılar yeni bir altcoin furyasının olmadığı bir vakitte ‘ucuz’ olduklarında bildikleri ve sevdikleri isimleri satın almaya şartlandırılıyorlar…Bitcoin ve Ethereum’u tercih edecekseniz, Solana ve Avalanche’ı da değerlendirebilirsiniz, zira haklıysanız muhtemelen daha fazla yükselirler (ve yanılıyorsanız o vakit nükleer bombalar).

Altcoin analisti, Solana fiyatın 100 doları öngördüğü bir senaryoyu paylaşıyor

Solana kelam konusu olduğunda, Cred, SOL fiyatının 45 ila 79 dolar ortasında hareket ettiğini ve aralığın zirvesinin kırılması durumunda değerli olumlu tesirleri olduğunu görüyor. Bültenin bir kısmında şunları söylüyor:

Kritik bölge 44-47 dolar ila 79 dolar. Piyasa nükleer bombaları ve dayanakları başarısız olursa, 25 dolardan aralığın tabanına süratli bir düşüş öngörüyoruz. Şayet geri tepme, 79 doların üzerinde bir aralığın yine ele geçirilmesiyle sonuçlanırsa ve bunda çok açık bir formda 100 doların üzerinde bir düzeye yanlışsız bir hareket mümkündür.

Avalanche kelam konusu olduğunda analist, hareketlerin Solana’nınkine benzeri olacağına inanıyor. Akıllı mukavele platformunda uzun mühlet devam etmek için iki muhtemel şart ortaya koyuyor:

Kıymetli fark şu ki, Solana/USD dayanağının tekrar testini 44-47 dolar civarında sürdürse de Avalanche 39 dolar aralığına geri döndü. Sonuç olarak, piyasanın dayanağı ya 24 dolar düzeyinde yine test etmesi yahut 39 doların üzerindeki aralığı yine alması gerekiyor.

Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere Terra’nın yedek altcoin rezervleri ortasında 1,973,554 AVAX bulunuyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı Lütfen Kapatıp Giriş Sağlayınız.