Alt Coinler

Analist Korkuttu: Tanınan Altcoin Kriz Moduna Geçebilir!

Ripple (XRP), Cuma günkü duyarlılıktaki olumlu değişimin akabinde toparlanmaya yaklaştı, fakat 0,50 doların altında kaldığı sürece, temel bir geri dönüş olduğuna dair sinyal vermiyor. FXStreet analistlerinden Filip, devam eden satış baskısı nedeniyle altcoin piyasasında aşağı taraflı hareketlerin sürebileceğini söylüyor..

0,50 doların altında bir haftalık kapanış, altcoin için öteki bir düzeltmeyi işaret ediyor

Ripple fiyatı, kripto para piyasası dalgalanırken geçimini sağlamakta zorlanıyor. Tüm piyasaların bu haftaki devasa kırbaç hareketleri ile kripto para üniteleri de bu dalgalara karşı kasvetli görünüyor. XRP fiyatı, rastgele bir düzgünleşme belirtisi olmadan yahut en azından şu anda geçerli olan fiyat hudutlarının rastgele biri üzerinde bir test olmadan aşağı istikametli daha da kapanırken, geri dönüş yakın değil ve ilgi eksikliği XRP fiyatını daha da kanatıyor.

XRP fiyatı, bu nedenle, yatırımcıların geçen haftanın üzerine çıkabileceği 0,3616 dolar üzerinde baskının tekrar artacağı diğer bir düzeltme tipi yahut keskin bir düşüş hareketi için belirlendi. Lakin jeopolitik kaygıların ve piyasalardaki hareketli modüllerin bagajı işlenemeyecek kadar büyük hale geldiğinden öteki bir test çok fazla olabilir. Aylık S3 yalnızca 0.20 dolar ruhsal düzeyindeyken, bu sefer 0.1729 doların devreye girmesi için 0.3616 doların altında öbür bir kırılım beklenebilir.

XRP fiyatının geri dönüş için neye muhtaçlığı var?

Bir U dönüşü hareketi için en âlâ ve ülkü senaryo, 0,4974 doların üzerinde bir haftalık kapanış ve Pazartesi günü bu değerli düzey ile kırmızı azalan trend çizgisi ortasındaki küçük üçgen odada bir fiyat açılışı olacaktır. Boğalar, kolu giriş düzeyi olarak kullanacak ve üst hakikat bir kırılma için momentum oluşturacak, bu kırmızı azalan trend çizgisini delip geçecek ve sonunda, haftalarca süren satışlardan sonra kıymetli bir şey değiştiği için büyük bir yatırımcı akışını tetikleyecek. 55 günlük SMA’nın death cross oluşumu ve hudut hareketi ile hala aşağı taraflı kuvvetler olsa da, en azından daha fazla üst istikametli hareket için alan yaratıldı.

Sonuç

Kriptokoin.com olarak tahlillerini paylaştığımız Filip, XRP üzerindeki düşüş baskısı gevşemediği için daha fazla aşağı taraflı baskı bekliyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı Lütfen Kapatıp Giriş Sağlayınız.