Alt Coinler

Analist: Dipleri Gören Bu 5 Altcoin’de Dev Fırsatlar Gizli!

Son haftalarda Bitcoin ve altcoin fiyatları sürüklendi ve bu durum bazı analistlerin bir ayı piyasasının yakın olduğunu önermesine neden oldu. Ancak bir analist, bu durumun traderlara indirimli bir şekilde kripto para alma şansı sunduğunu düşünerek en büyük düşüşleri yaşayan altcoin’lere işaret ediyor. Kriptokoin.com olarak analist Jordan Finneseth’in yorumlarını aktarıyoruz…

Analist, bu 5 altcoin için alım fırsatına işaret ediyor

Geçtiğimiz hafta boyunca kripto para piyasasında ciddi düşüşler yaşandı. Bu bağlamda Finneseth, birikim için iyi adaylar olabilecek, kanıtlanmış bir kullanım senaryosu olan birkaç projeye yakından bakıyor. Bu altcoin’ler ise şu şekilde:

  • Polygon (MATIC): Polygon (MATIC), 27 Aralık 2021’deki tüm zamanların en yüksek seviyesinden yüzde 50,76 düştü. 2021 yılı boyunca muazzam büyüme ve benimseme gören altcoin’in her türlü merkeziyetsiz uygulamayı ağında barındırabilme özelliği ile analist, MATIC’in ve layer-2 coin’lerinin artan etkileşim görmeye devam edebileceğini düşünüyor.
  • Fantom (FTM): FTM, en yüksek seviyelerinin yüzde 37 kadar altında işlem görüyor. Analist, bu altcoin’de yükseliş durumu olarak ağda kilitlenen toplam değerin (TVL) 12.07 milyar doları geçmesini gösteriyor.
  • Polkadot (DOT): Potansiyel olarak iyi bir birikim bölgesinde olabilecek bir başka token olarak amacı ağlar arasında herhangi bir veri aktarımını kolaylaştırmak olan DOT’u gösteriyor. Polkadot ağındaki ilk çapraz zincir köprüsü kurulmasıyla parachain’lerin gördüğü ilginin DOT fiyatını yükseltmesi bekleniyor.
  • Curve (CRV): Curve DAO tokeni, platformda yönetişimin kontrolü için yarışan yatırımcılar ve protokoller tarafından en çok aranan tokenlardan biri olarak ortaya çıktı. Analiste göre DeFi projeleri Curve ekosistemi üzerinde yönetişim güçlerini biriktirmeye çalıştıkça, piyasadaki mevcut zayıflık azaldığında token talebinin artacağını gösteriyor.
  • Frax Share (FXS): Stablecoin FRAX’ın arkasındaki ağın tokenı olan FXS, merkezi olmayan yapısı sayesinde büyük ölçüde DeFi hayranlarının favorisi olarak ortaya çıktı. Analist, bu coin’de de kilitli toplam değerin istikrarlı yükselişinin kazanca işaret ettiğini düşünüyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı Lütfen Kapatıp Giriş Sağlayınız.