Alt Coinler

Analist, Çöküşte Toplanacak 5 Altcoin’in İsmini Verdi!

Bitcoin ve altcoin piyasası Terra çöküşünün tesirlerini soğutmaya çalışıyor. Bu süreçte birçok yatırımcı huzursuz. Yakın tarihli tahlillerinde Youtube kanalı CryptoBusy’nin sunucusu olan Tom, düşüş sırasında satın alınabilecek 5 projeyi paylaştı. İddiaların mutlaklık bulundurmadığını unutmadan göz atalım.

Düşüşte satın alınabilecek 5 altcoin

Chainlink, üniversal olarak temaslı akıllı kontratlar sağlayan bir Blockchain soyutlama katmanıdır. Akıllı mukavelelere muhtaçlık duydukları kritik off chain bilgiler sağlar. Analiste nazaran Chainlink uzun vade için düşülmesi gereken bir altcoin. Yazım sırasında 52.88 dolar ATH fiyatının %86.53 altında süreç görüyor.

Listedeki ikinci altcoin Cosmos (ATOM), Blockchain sanayisinin karşılaştığı “en sıkıntı problemlerden” kimilerini çözen bir proje olarak kendini gösteriyor. Bağlı Blockchain’lerden oluşan bir ekosistem sunarak, Bitcoin tarafından kullanılanlar üzere “yavaş, değerli, ölçeklenemez ve etrafa zararlı” PoW protokollerine karşı bir panzehir sunmayı amaçlıyor. ATOM 11 dolardan süreç görüyor ve bu fiyatları en son gördüğümüzde epeyce uzun vakit önceydi. Yeni bir döngüye girdiğimizi varsayarsak, analiste nazaran bir fırsat bölgesinde olabiliriz.

Listede bir sonraki altcoin Hedera (HBAR), bireylerin ve işletmelerin güçlü merkezi olmayan uygulamalar oluşturmasına imkan tanıyan, merkezi olmayan iktisat için en çok kullanılan, sürdürülebilir, kurumsal seviyede kamu ağıdır. Kriptokoin.com tahlillerinde yer verdiğimiz üzere, HBAR fiyatı Mayıs ayında 0,1 dolara geriledi.

Sıradaki altcoin VeChain (VET), çok istikametli, kurumsal seviyede bir L1 akıllı mukavele platformudur. VeChain, Blockchan uygulamalarını keşfetmek için bir dizi işletmeyle birlikte çalışan özel bir konsorsiyum chain’i olarak 2015 yılında başladı. VeChain, 2018’de VET senedini kullanarak kendi ana ağını başlatmadan evvel, 2017’de ERC-20 token VEN ile halka açık Blockchain’e geçişine başlayacaktı. VET şimdilik 0,03 dolardan el değiştiriyor.

Listedeki son altcoin XRP (XRP), bir kripto para ünitesi ödeme sistemi olan Ripple Labs Inc tarafından geliştirilen eserlerin lokal kripto para ünitesidir. XRP, “küresel ödemeler için oluşturulmuş kripto paradır”. XRP, kullanıcıların hem kişisel müşterilerin hem de bankaların potansiyel ilgisini çekerek, kullanıcıların çok düşük bir maliyetle para göndermesine imkan tanır. Ripple’ın değerli bir paha önerisi, beş saniyenin altında süreç katılığı sunarken küçük süreç maliyetleridir. XRP, yazım sırasında 0,4 dolardan süreç görüyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı Lütfen Kapatıp Giriş Sağlayınız.