Alt Coinler

Amazon Kurucusu, Bu Göğüs Coin İçin Tweet Attı

Dünyanın en güçlü insanı olarak bilinen Amazon’un kurucusu Jeff Bezos, tanınan göğüs coin Dogecoin’in kurucusu Billy Markus hakkında tweet attı.

Jeff Bezos bu göğüs coin projesini övdü

Yakın tarihte atılan bir tweet’te Billy Markus, ılımlıları Demokratlara yahut Cumhuriyetlere dönüştürmenin en kurnaz yolunun, her iki tarafın da ılımlılara karşı kaba davranması olduğunu belirtti. Billy, hangi siyasi bölünmeye meylediyorsa onun şahsî fikrini paylaşmadı, fakat tweet, aksi halde büyük “peruklar tarafından bir pislik posteri” olarak görmezden gelinebilecek biri tarafından zekice bir gönderi olarak göründü. Lakin Amazon’dan Jeff Bezos’un bu husustaki yanıtı geçikmedi.

Jeff Bezos, Billy Markus’un tweet’ini kısa müddet sonra yanıtladı, Billy’nin kendisini sık sık bir “pislik posteri ” olarak isimlendirmesine karşın, akla yatkın şeyler tweetlediğinde o denli görünmediğini itiraf etti. Jeff, Billy Markus’a atıfta bulunarak onu “bilge” olarak nitelendirdi.

Optimist bir bakış açısından, Bezos ile DOGE’nin yaratıcısı ortasındaki bu yeni “kardeşlik” bir mana tabir edebilir. Bezos, Billy’den bilge olarak bahsediyorsa ve Billy, Dogecoin’in kurucusuysa, bu Jeff Bezos’un bir DOGE hayranı olduğu manasına mı geliyor? İkilinin konuşmaya devam edip etmeyeceğini ve konuşmanın DOGE’ye dokunup dokunmayacağını vakit gösterecek.

Jeff Bezos’un kripto paralar hakkındaki fikirleri

Bezos, kongre tehditleri nedeniyle geçen yıl Amazon’dan emekli oldu. Şimdiye kadar Bezos, kriptoya sahip olduğuna dair rastgele bir belirti vermedi. Bu ortada, bir amazon sözcüsü Ocak ayında şunları söylemişti:

İlgimize karşın, kripto para üniteleri için özel planlarımız etrafında ortaya çıkan spekülasyonlar hakikat değil. Amazon’da alışveriş yapan müşteriler için bunun nasıl görünebileceğini keşfetmeye odaklanmaya devam ediyoruz.

Jeff Bezos ve Dogecoin

Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere, Mayıs 2021’de Jeff Bezos’un şimdi yatırım yapmamışsa Dogecoin’e yatırım yapmayı planladığına dair spekülasyonlar vardı. Lakin bugüne kadar bu spekülasyonların hiçbiri sonuç vermedi. Jeff Bezos’un göğüs coin’i desteklediği hakkında gerçek bir haber yok. 140.000’den fazla kişi şirkete DOGE’yi bir ödeme seçeneği olarak kabul etmesi için dilekçe verdi, fakat dilekçeler hiçbir vakit meyve vermedi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı Lütfen Kapatıp Giriş Sağlayınız.