Alt Coinler

Altın Kurdu: Bu Altcoin Muhteşem Ayı Modeliyle Çakılacak!

Euro Pacific Capital CEO’su ve SchiffGold yatırım fonu lideri Peter Schiff, bir Ethereum grafiği paylaştı ve ETH’nin Mayıs 2021’in en düşük düzeylerine geri döneceğini varsayım etti. Grafiğin, altcoin fiyatının mevcut düzeyinden kıymetli ölçüde aşağı itebilecek iki üstün düşüş formasyonunun bir kombinasyonunu gösterdiğine dikkat çekti.

Peter Schiff, üstün ayı modeli nedeniyle ETH’de 1.000 dolar bekliyor

Peter Schiff, Ethereum grafiğini daha evvel Bitcoin için yayınladığı bir grafik ile karşılaştırdı ve önde gelen kripto para ünitesi için “uğursuz bir kombinasyon” olduğunu belirtti. Misal halde, burada da emsal bir şeye işaret ediyor. Bir çift zirve formasyonu, birincisinde ortaya çıkan bir baş ve omuz üst ile kombinasyon halinde görünür. Böylelikle Schiff tweet attı grafite Ethereum’un düşmeye devam etmesinin mümkün olduğunu ve 1.000 dolar düzeyinde yer alan ve asgarî düşüş işareti olan “alt sarı çizgiye” ulaşabileceğini gösteriyor. Ethereum’un bu fiyat düzeyinde en son süreç gördüğü vakit, bir yıl evvel, Mayıs ayının başlarındaydı.

Yazım sırasında Ethereum (ETH), 16 Kasım’da ulaştığı 4.891 dolarlık tepesinin %86 altında, 1,767.81 dolardan süreç görüyor.

Peter Schiff, Bitcoin ve altcoin piyasasının çökmesini bekliyor

Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere, Peter Schiff 16 Mayıs’ta Twitter’dan, Bitcoin grafiğinde üstte bahsedilen çok düşüş eğiliminin “uğursuz” kombinasyonunu gördüğünü ve BTC’nin önünde “uzun bir yol” olduğunu belirtti. Bitcoin’in 8.000 dolar düzeyine düşmesini bekliyordu. Lakin daha sonra Twitter’da Bitcoin’in ” bu kadar düzgün dayandığına” dair sürprizini paylaştı.

Önder altcoin, son kapitülasyonunun ortasında her zamankinden daha büyük bir darbe aldı

Peter Schiff, Ethereum’da düşüş beklerken, ETH fiyatı bugünkü son düşüşünden sonra aşağı taraflı ivmeyi sürdürüyor. Kripto para piyasası da, dün 520 milyon doların tasfiye edilmesiyle şu anda çılgına dönmüş durumda. Telaş verici işaretler, RSI tarafında gelişen düşüş eğilimi. Buradaki endeks bedeli, Ethereum’u faal bir halde “aşırı satım” kategorisine sokan 29,4 üzere düşük bir bedelde duruyor. Bu nedenle yatırımcılar, güçlü volatilite devirlerinden geçerken portföylerini daha fazla korumak zorunda kalıyor. 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı Lütfen Kapatıp Giriş Sağlayınız.