Alt Coinler

Altcoin Kâhini: Bitcoin Bu Dipleri Görebilir! Param Bu Coin’de!

Popüler bir kripto analisti ve trader’ı olan il Capo Of Crypto (CryptoCapo), Bitcoin (BTC)’in geri dönmeden önce başka bir fiyat düşüşü için hazır olduğunu düşünüyor. Kriptokoin.com olarak, detayları sizler için derledik, birlikte konuyu inceleyelim…

il Capo Of Crypto: Bitcoin 30.000 doların altına düşebilir!

il Capo Of Crypto (CryptoCapo) olarak bilinen analist, 236.900 Twitter takipçisine, Bitcoin’in toparlanmadan önce 30.000 doların altına düşeceğini düşündüğünü söylüyor. BTC, yazı yazılırken 37.300 dolardan işlem görüyor ve geçen hafta %14’ten fazla ve geçen ay %27’den fazla düştü. Ancak analist, Bitcoin 30.000 doların altında konsolide olursa boğa piyasasının resmen sona ereceğine inanıyor. Analist konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

30.000 doların altında konsolide olursa, biter. Konsolidasyon, bu seviyenin altında temiz yüksek zaman dilimi veya destekten dirence bir kırılma + dönüş anlamına gelir. Şu anda 30.000 doların altında bir fitilden sonra oradan bir sıçrama için bahse giriyorum. 

Analist, portföyünün %80’ini dolara sabitlenmiş bir altcoin projesinde tutuyor!

Analistin grafiğine bakıldığında, Bitcoin’in iki haftalık zaman diliminde 1999’dan 2009’a kadar S&P500’ün piyasa yapısını takip ettiği görülüyor. BTC senaryoyu takip ederse, 30.000 doların altındaki bir hareket, Bitcoin’i tüm zamanların en yüksek seviyelerine yükselecek bir konuma getirir. Analist, Binance vadeli işlemlerine çok fazla arz eklendiğini ve bunun Bitcoin’in 30.000 doların altına düştüğü inancına katkıda bulunduğunu belirtiyor. Analist konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Binance vadeli işlemlerine çok fazla arz eklediler… Bence 30.000 doların altına gelir.

Capo,  portföyünün %80’inin şu anda dolara sabitlenmiş bir altcoin olan Tether‘de (USDT) olduğunu söylüyor. Analist, Bitcoin 41.000 doların üzerinde konsolide olursa 30.000 doların altındaki tahminin geçersiz olacağına inanıyor.

İşte il Capo Of Crypto’nun başarılı tahminleri

Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, 2020 yılının başlarında il Capo Of Crypto (CryptoCapo), Bitcoin‘in 3.500 dolara düşeceğini ve XRP’nin 0,11 dolara ulaşacağını belirtti ve nokta atışı bildi. Ayrıca usta analist, XRP’deki 0,13 doları da nokta atışı bildi. il Capo Of Crypto, diğer altcoin projelerinin gördüğü bazı büyük düşüşleri de doğru bir şekilde tahmin etti. Bu nedenle yatırımcılar, analistin tahminlerini dikkatle izliyor. Ayrıca il Capo Of Crypto, Ağustos ayında yayınladığı bir tahminde Cardano’nun boğa döngüsüne devam etmeden önce 1,90 dolara kadar düşeceğini doğru bir şekilde tahmin etti.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı Lütfen Kapatıp Giriş Sağlayınız.