Borsa

Akansu Group, En Uygun Küme Şirketi mükafatını aldı

Akansu Group, En Yeterli Küme Şirketi mükafatını aldı.

Kayseri’nin ve Türkiye’nin bir asırlık çınar Akansu Group, 2021 Kayseri’nin En’leri ödül merasimine damga vurdu. Bünyesindeki 5 şirketle 56 ülkeye ihracat yapan dev firma En Uygun Küme Şirketi mükafatını aldı. Şirketin idare heyeti lideri Yılmaz Akansu, konuşmasında Kayseri’yi düm dünyada marka haline getirme yolunda olduklarını ve bunun için çok çok çalışıp ileri adımlarının devam edeceğini söyledi.

2021 Kayseri’nin En’leri Ödül Merasimi dün akşam saatlerin çok sayıda iş adamı, sivil toplum kuruluşu ve kentin önde gelenleriyle birlikte gerçekleştirildi. 2021 Yılının En’leri ödül merasiminde 107 yıllık geçmişiyle öne çıkan Akansu Group Yılın En Uygun Küme Şirketi Ödülü’ne layık görüldü. Ödül kurum ismine Akansu Group İdare Şurası Lideri Yılmaz Akansu tarafından teslim alındı.

56 ÜLKEYE İHRACAT

Mükafatı teslim alan Yılmaz Akansu, 1915 yılında kurulduktan sonra şu anda 5 şirketiyle tüm dünyada 56 ülkeye ihracat yaptıklarını belirterek kendilerinden yalnızca Kayseri’de değil global çapta tüm dünyada kelam ettirdiklerini söyledi.

“KAYSERİ’Yİ TÜM DÜNYADA MARKALAŞTIRIYORUZ”

Akansu Group’un bir asırlık geçmişine vurgu yapan Akansu, Kayseri kentinin, Kayseri markasının tüm dünyada duyulmasına tesir ettiklerini de bildirdi.

“BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ”

Biz Büyük Bir Aileyiz sloganı ile 107 yıllık tarihinde önceliğinin ülkeye ve millete hizmet etmek olduğunu her fırsatta lisana getiren ve bundan da gurur duyduğunu belirten Akansu Group İdare Heyeti Lideri Yılmaz Akansu, merasimdeki teşekkür konuşmasında bu bahse yeniden vurgu yaparak mükafatını teslim aldı.

AKANSU GROUP KİMDİR?

Bir çok geçen müddette birçok başarılara imza atan Akansu Group başta cam olmak üzere, altyapı üstyapı polietilen ve pvc boru imalatının yanı sıra pencere, kapı profil bölümlerinde de dünya kalite standartları çerçevesinde üretim faaliyetlerinde bulunmaktadır.

Akansu Group, bünyesinde toplamda 150 bireyden fazla kişiyi istihdam ederek ve bu sene yalnızca plastik boru dalında 15 milyon dolara yakın ihracat hedefleyerek, ticari menfaatlerinin ötesinde 4 nesil boyunca ülke iktisadına yaptığı katkılar ile ön plana çıkmaktadır.

-iDeal Haber Merkezi-

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı Lütfen Kapatıp Giriş Sağlayınız.