Alt Coinler

Açıklandı: BSC Balinaları, En Çok Bu Altcoin ile Oynuyor!

WhaleStats tarafından sağlanan verilere göre, meme tabanlı kripto para birimi Dogecoin (DOGE), gün içinde en büyük Binance Smart Chain (BSC) altcoin balinaları arasında en çok işlem gören coin oldu. Bu yazıda, balina işlemlerini ve Dogecoin’in son fiyat hareketlerini inceleyelim.

BSC balinaları Dogecoin’i yağmaladı

WhaleStats cüzdan takipçisi tarafından yapılan bir güncellemeye göre DOGE, en büyük 1.000 BSC balinası arasında en çok işlem gören coin oldu. Balina dedektifinin tahminlerine göre, en büyük 1.000 BSC balinasının toplam varlığı 46.6 milyon dolara ulaşıyor. WhaleStats, balinaların altcoin birikimlerini aşağıdaki tabloda paylaştı.

Altcoin 0,1 dolar desteğine yaklaşıyor

DOGE, Cuma gününden itibaren %8 düşüşle 0.15 dolardan işlem görüyordu. Meme tabanlı kripto para biriminin olumsuz fiyat hareketi, Asya saatlerinde daha geniş bir kripto piyasası satışlarının parçasıydı. Bitcoin 35.000 doların altına düştü ve altcoin projelerinin çoğu lider kriptonun düşüşünü izledi. IntoTheBlock’tan alınan verilere göre DOGE, BTC ile 0.7’lik önemli ölçüde yüksek bir düzeltmeye sahip. Yazım sırasında, meme coin lideri son 24 saate %17 kayıpla 0.1269 dolardan işlem görüyor. Geçen haftaya göre %33.00 değer kaybeden DOGE, en büyük çıkışını yaptığı 2021 Nisan aylarındaki seviyelerine geri döndü. Kriptokoin.com olarak aktardığımız, Dogecoin’e dair son gelişmelerde, Tesla CEO’su Elon Musk elektrikli otomobillerin DOGE ile satın alınabileceğini açıkladı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı Lütfen Kapatıp Giriş Sağlayınız.