Alt Coinler

36 Uzmandan Şoke Eden Shiba Inu İddiası: Satın!

Yeni bir Finder raporuna nazaran Shiba Inu (SHIB) için varsayımlar olumsuz istikamete dönmüş durumda. Rapor, en büyük ikinci göğüs coin olan SHIB’in bu yıl keskin kayıplara yöneldiğini ve piyasa iştirakçilerinin çoğunluğunun buna karşılığının “satmak” olduğunu gösteriyor. İşte detaylar…

Shiba Inu için olumsuz kestirim

Blockchain bilgi firması Finder’dan alınan bir rapor, bir ankete katılanların yüzde 73’ünün traderların SHIB satması gerektiği görüşünde olduğunu gösterdi. Finder, 36 fintech uzmanıyla anket yaptı. Genel fikir birliği, SHIB’nin 2022 yılına kadar kademeli olarak bedelini kaybedeceği ve 2030 yılına kadar sıfıra yakın bir pahaya sahip olacağı tarafında.

Token raporun 2022 sonu için öngörülen düzeyinin çok altında süreç görüyor. SHIB şu anda 0.00001236 dolarda, Finder raporu ise tokenın 0.00001875 dolarla yılı bitirmesini bekliyor. Lakin SHIB’in bu fiyat düşüşünün arkasında en son yaşanan kripto para çöküşünün olduğunu belirtmekte yarar var. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere BTC’nin son bir yılın en düşük düzeylerini görmesine neden olan bu çöküş, birçok piyasa katılımcısını şaşırttı.  Finder analistleri, SHIB üzere göğüs coin’lerin çok az yarar sağladığını ve fiyatların, topluluk etrafındaki hype ile hareket ettiğini belirtiyordu.

Uzmanlar: “SHIB üzere şeyler ölecek”

Finder’a nazaran, teknik göstergeler de 2 numaralı göğüs coin’de satışa işaret ediyor. SHIB’in 2025 yılına kadar 0.0000025 dolara düşmesi ve 2030 yılına kadar sıfıra yakın bir pahada olması bekleniyor. Pazar olgunlaştıkça ve sermaye her oyuncunun bir ödül kazanması umuduyla alana dağılmak yerine kaliteye ve bedele akmaya başladıkça SHIB üzere şeylerin öleceği düşünülüyor. DigitalX Asset Management fon lideri Matthew Harry, Finder’a şunları söyledi:

Terra’nın son çöküşü üzere piyasayı değiştiren olaylarla birlikte, yatırımcılar ne satın aldıkları konusunda daha anlayışlı hale gelebilirler. Yükselen enflasyon ve faiz oranlarının da SHIB’in 2021’deki yükselişinde kıymetli bir rol oynayan likiditeyi azaltması bekleniyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı Lütfen Kapatıp Giriş Sağlayınız.