Alt Coinler

3 Uzman Onu Seçti: Bu Altcoin Lider Olabilir!

2017 yılında başlayan Binance Coin (BNB), en tartışmalı altcoin projelerinden biri haline geldi. Ana şirketteki soruşturmalara rağmen, çoğu kişi kripto paranın büyümeye devam edeceğine inanıyor. Uzmanların görüşlerini Kriptokoin.com okuyucuları için derledik.

Altcoin en büyük kripto para olmasa da belki de en tartışmalı olanı

Kasım ayında, Binance Coin’in değeri 649,20 dolar ile zirveye ulaştı, ancak o zamandan beri fiyat düştü. Bunla birlikte bazı kripto yatırımcıları altcoin’in bu yıl için beklentileri konusunda iyimser. Bir kripto traderı ve danışmanı olan Lisa N Edwards, şunları belirtiyor:

Bu, desteği test etmek ve uzun vadeli güç oluşturmak için her zaman gerekli olan kısa vadeli bir düzeltme. İnsanlara göre fiyat hareketinin düşmesi kötü bir şey. Profesyonel bir trader için paranın yapıldığı yer burasıdır.

Binance Coin, önde gelen kripto para birimlerinden biri olarak rolünü sürdürmek için birçok fırtınayı atlatmak zorunda. Herhangi bir olumsuz sonuç fiyat düşüşüne neden olabilir. Lisa N Edwards, altcoin için şunları söylüyor:

Şu anda Binance Coin’in faydası için değerinin düşük olduğuna inanıyorum. Ethereum ile karşılaştırırsak, temelde ETH’nin yaptığı her şeyi yapıyor, ancak süper düşük işlem maliyetleri ve oyunun kurallarını değiştiren yeni teknolojiler geliştirmeye ve uygulamaya devam eden güçlü bir geliştirme ekibi var.

“Kullanmasının daha ucuz olduğunu ve büyük bir nüfus için daha uygun maliyetli olduğunu iddia edebilirsiniz” diyen Blockchain geliştiricisi ve University College London’da eski yardımcı doçent olan Patrick McCorry, gizliliğin tüm Blockchain’lerde aynı sorun olduğunu belirtiyor.

‘Undressing Bitcoin’ yazarı Layah Heilpern, ise kripto dünyasını değiştirmeyeceğini, sadece daha hızlı ve daha ucuz olduğu için başka bir Ethereum rakibi olduğunu ifade ediyor. Bununla birlikte Layah Heilpern, Binance Coin’in güçlü bir geleceği olacağını belirtiyor:

Binance olduğu için hiçbir yere gitmiyor. Blockchain büyümeye devam edecek ve daha fazla proje Ethereum’dan Binance’e taşınacak. Dolayısıyla fiyat artacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı Lütfen Kapatıp Giriş Sağlayınız.