Alt Coinler

3 Büyük Haber, Bu Metaverse Coin Fiyatını Patlattı!

Yeni paydaşlıklar, bir main-net yükseltmesi ve bir stablecoin başlatma planları, metaverse coin projesi WEMIX fiyatında %200’lük bir ralliyi tetiklemiş üzere görünüyor.

Üç değerli haberle metaverse coin fiyatı uçtu!

Klaytn ağında çalışan bir metavrese coin projesi olan WEMIX, GameFi ihtilaline katılmayı hedefliyor ve bu hafta, projenin lokal tokeni (WEMIX), daha geniş piyasada satışlar devam ederken bile yükselmeyi başardı.

TradingView’den elde edilen bilgiler, 12 Mayıs’ta 1,27 dolara düşmesinden bu yana, WEMIX fiyatının 24 saatlik süreç hacmi 652 milyon dolara yükselirken, 25 Mayıs’ta %269 artarak 4,70 dolara ulaştığını gösteriyor.

WEMIX 1 günlük grafik / Kaynak: TradingView

Uzmanlara nazaran WEMIX için fiyatın bilakis çevrilmesinin üç nedeni, yakında çıkacak olan WEMIX 3.0’ın piyasaya sürülmesi, bir dizi proje lansmanı ve iştirak mutabakatı ve token holder’ları için kilitleme staking’in tanıtılması.

WEMIX 3.0 geliyor!

WEMIX’e dikkat çeken ana gelişme, protokolün 15 Haziran’da gerçekleşmesi planlanan main-net lansmanı. WEMIX 3.0, Stake-Based Proof-of-Authority  (SPoA) konsensüs algoritması kullanacak ve Ethereum sanal makinesi (EVM) uyumlu bir public chain (genel zincir) olacak. Ana ağ lansmanının bir kesimi olarak WEMIX, ekosistemin mahallî stablecoin’i olarak WEMIX Dolarını (WEMIX) de tanıtacak.

Açıklamalara nazaran WEMIX, USD Coin (USDC) ve prestiji para üniteleri üzere off-chain varlıklar tarafından desteklenen %100 teminatlı bir stablecoin olacak.

Metaverse coin için yeni paydaşlıklar heyecanı artırıyor

Mayıs, birden fazla oyun başlatıldıktan yahut ağdaki yaklaşan lansman tarihlerini açıkladıktan sonra WEMIX protokolü için ağır bir ay oldu. Yeni eklemeler ortasında Crypto Ball Z, Four Gods ve Every Farm ile SpoLive spor kestirim oyununun dahil edilmesi yer alıyor.

Protokol lansmanlarının yanı sıra WEMIX, Old Fashion Research (OFR) kripto fonunda başkan yatırımcı olmanın yanı sıra Jadu isimli ABD merkezli bir artırılmış gerçeklik metaverse teşebbüsüne yapılan yatırım da dahil olmak üzere çeşitli stratejik yatırımları duyurdu. Ayrıyeten, Kriptokoin.com haberlerinde de yer verildiği üzere 17 Mayıs’ta WEMIX’in ardındaki takım, Vietnam Blockchain Derneği ile de bir mutabakat zaptı imzaladı.

Artan bahis mükafatları

WEMIX ayrıyeten, WEMIX holder’larına uzatılmış bir kilitlenme mühleti taahhüt ettikleri için artırılmış staking mükafatları sunan bir teşvik olan Stake360’ı da piyasaya sürdü.

Tüm token sahiplerine sunulan standart %7 stake mükafatına ek olarak, 90 ila 360 günlük bir kilitlenmeyi kabul eden yatırımcılar %9 ila %20,28 ortasında kazanabiliyorlar.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı Lütfen Kapatıp Giriş Sağlayınız.