Kripto Para

2 Milyarderden Düşüş İçin Bitcoin ve Altcoin Tavsiyeleri!

Kanadalı iş adamı Kevin O’Leary, yakın vakitte yaptığı bir röportajda, Bitcoin (BTC) konusunda yükselişe devam ettiğini söylüyor. Bir öteki ünlü kripto para yatırımcısı ve teşebbüsçü Michael Novogratz ise, mevcut altcoin piyasası durumuyla ilgili kaygılarını paylaşıyor.

Kevin O’Leary, büyük düzeltmeye karşın BTC’de hala yükselişte

Kanadalı iş adamı Kevin O’Leary, Stansberry Research ile yakın vakitte yaptığı bir röportajda, kripto konusunda yükselişe devam ettiğini söylüyor. O’Leary, Bitcoin kestirimlerinin hiçbir vakit hakikat olmadığını sav ederek, “hiç kimsenin” volatilitesini yanlışsız bir biçimde kestirim edemediğini de kelamlarına ekliyor.

Bitcoin (BTC)’nin enflasyona karşı bir tedbir olacağı varsayımının ‘tamamen yanlış’ olduğunu belirten O’Leary, Bitcoin’in değişken kalacağını kestirim ediyor. Bunu Amazon’un son 15 yıldaki performansıyla karşılaştırdı. Ayrıyeten O’Leary, SEC’in şimdi bir Bitcoin borsasında süreç gören fonu onaylamadığı için Bitcoin’in kurumsal olarak benimsenmesiyle ilgili anlatının gerçek olmadığını yineliyor.

Kriptokoin.com olarak bildirdiğimiz üzere O’Leary, artık silinen bir tweet’te Bitcoin’in Nisan ayında dünyanın rezerv para ünitesi olacağını öngörüyordu. Öte yandan 2019’da önder kripto para ünitesini ‘çöp’ olarak nitelendiren Kanadalı yatırımcılar, 2020’de kripto paralara

Bitcoin (BTC) boğası Mike Novogratz: Tabanları toplamak tehlikeli

Ünlü kripto para yatırımcısı ve teşebbüsçü Michael Novogratz, mevcut altcoin piyasası durumuyla ilgili tasalarını paylaştı. “Dipler için en uygun vakitler şimdi gelmedi” diyen Novogratz, büyük altcoin fiyatlarının Aralık 2017’nin en yüksek düzeylerine kıyasla %95 düştüğü 2018 Kripto Kışının üzücü vakitlerini hatırlattı.

https://twitter.com/novogratz/status/1527614092156051458?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1527614092156051458%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fu.today%2Fbitcoin-btc-bull-mike-novogratz-on-altcoins-carnage-picking-bottoms-is-dangerous

Novogratz’a nazaran, 20 Mayıs 2022’ye kadar altcoin’ler çoğunlukla yalnızca %80 çöktü. Bu nedenle Novogratz, onlar için büyük bir dezavantaj potansiyeli olduğunu düşünüyor ve kripto traderlarının piyasa döngüsünün bu evresinde mahallî tabanlar aramamaları gerektiğini belirtiyor. Novogratz’a nazaran, en azından bu strateji kısa vadede karlı olmayacak.

Bu ortada Michael Novogratz’ın, Terra (LUNA) ekosisteminin en tutkulu savunucuları ortasında olduğunu da hatırlatmakta yarar var. Ünlü milyarder, TerraUSD (UST) çöktüğünde ise “başarısız olan büyük fikir” diyerek kendini savundu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı Lütfen Kapatıp Giriş Sağlayınız.