Alt Coinler

100 Büyük Balina, SHIB Değil: Bu Göğüs Coin’den Alıyor!

Ethereum balinalarının en büyük token durumu Shiba Inu (SHIB) ve FTX Token (FTT) ortasında gidip gelir. BSC ağında ise durum farklı bir göğüs coin’in lehine dönüyor. En büyük 100 BNB balinası son 24 saat içinde 5,68 milyon dolar dolar bedelinde Dogecoin satın aldı.

En büyük BNB balinaları 68 milyon Dogecoin’i cüzdanlarına çekti

Dogecoin (DOGE), en büyük 100 BNB balinası ortasında en çok satın alınan tokenlerden biri haline geldi. 71. en büyük BNB balinası 5,68 milyon dolar bedelinde 68 milyon DOGE satın alarak göğüs coin’i tepeye taşıdı. Balina izleme botu WhaleStats, “Martian Manhunter” isimli bu BNB balinasının, değerli bir süreçte 5.68 milyon dolar pahasında 68 milyon DOGE satın aldığını bildiriyor. Süreç kaydına aşağıdaki tweet’ten ulaşabilirsiniz.

Dogecoin şu anda Marslı Manhunter için dolar pahasına nazaran en büyük 18. HODL konumu. Cüzdanda en büyük birinci 3 hisse TrueUSD (TUSD), Avalanche (AVAX) ve Dai Token’e (DAI) ilişkin. Balinanın önümüzdeki birkaç gün yahut hafta içinde daha fazla Dogecoin alması bekleniyor. Bunun nedeni balinanın köşede yüklü ölçüde stablecoin bulundurması.

SHIB yerine Dogecoin balinaların gözdesi oldu

Bu muazzam birikimle, en büyük 100 BNB cüzdanı için toplam DOGE bakiyesi, mevcut fiyat itibariyle 16.89 milyon dolar kıymetinde 202.27 milyon DOGE’ye ulaşıyor. WhaleStats raporlarına nazaran bu, DOGE’nin son 24 saat içinde en çok satın alınan 100 BNB balinası tarafından en çok satın alınan tokenler ortasında en üst sıralarda yer almasına yardımcı oluyor.

Ayrıyeten, son balina aktivitesi nedeniyle Dogecoin, Binance Coin (BNB) ve Binance USD’den (BUSD) sonra birinci 100 BNB balinası ortasında son 24 saatte en çok süreç gören üçüncü kripto para ünitesi oldu.

Kriptokoin.com tahlillerinde yer verdiğimiz üzere, Dogecoin son 24 saate nazaran -%7,03 düşüşle 0.07653 dolardan süreç görüyor ve 24 saatlik süreç hacmi 562,5 milyon dolar.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı Lütfen Kapatıp Giriş Sağlayınız.